Wpis z mikrobloga

  • 16
Najgorsze w #przegryw jest to, że mimo pogodzenia się z faktem samotności do końca życia, gadzia część mózgu tego nie akceptuje. W nocy wyszukuje wśród wspomnień dziewczynę, która podobała mi się i wrzuca ją w sny. Ja wiem, że taki instynkt żeby się rozmnożyć, ale powinni coś wymyślić żeby człowiek wiedzący, że dla wszystkich będzie lepiej jeśli się nie rozmnoży, nie musiał się męczyć z feelsami.
#depresja #tfwnogf
  • 28
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ZaQ_1 ciekawe czy osoby homoseksualne też tak mają? No bo nie ciągnie ich do przeciwnej płci, więc logicznym by się wydawało, że nie mają parcia na przedłużenie linii genowej.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: Parcie jest nie bezpośrednio na przedłużenie genów, tylko na obecność drugiego człowieka. Dlatego osoby homo również źle znoszą samotność.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Orcioq na świadomym poziomie nie chcę mieć dziecka ani partnerki z logicznych powodów. Niestety podświadomość i naturalne instynkty cały czas próbują mnie zmusić do szukania dziewczyny. A jak każdy wie, walka z samym sobą jest bardzo męcząca psychicznie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@PoczciwyJoime bardzo samolubnym z mojej strony byłoby wiązanie się z kobietą. Nawet jeśli znalazłaby się chętna to życie z osobą w depresji by ją zniszczyło. Poza tym jestem pasożytem, dlatego nie chcę niszczyć fajnym dziewczynom przyszłości.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: a jakbyś spotkał się z kimś od czasu do czasu niezobowiązująco? Niektóre babki wbrew pozorom też szukają czegoś takiego. Nie każdy chce się w danym momencie wiązać, ale towarzystwem raz na czas by nie pogardził
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@LeVentLeCri jeśli chodzi o sexy to na wyrywanie jestem zbyt #!$%@?, a na divy mi żal kasy (bo jestem #!$%@?)
A jak chodzi o zwykłe towarzystwo to nie pomaga.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: ale to Twoja ocena. Na pewno masz dużo zalet. Może trzeba dać to komuś dostrzec.
Na depresji się nie znam, ale nie jest to przecież droga bez powrotu. Na godzenie się z samotnością do końca życia chyba trochę za wcześnie. Tym bardziej, że takie podejście sprawia, że jest się ślepym na szanse, które daje los.
  • Odpowiedz