Wpis z mikrobloga

#zaglebielubin #ekstraklasa
Nie wiem jak inni kibice ZL, ale ja jestem zadowolony z dzisiejszego. Powiedzmy sobie szczerze, taktyka 5-3-2 ma mankamenty przy drużynach mających dobrych skrzydłowych. Natomiast z lepszymi skrzydłowymi niż Situm, Makuszewski w tej rundzie już nie zagramy (imo Nagy, Guilherme/Kuchy na ten moment słabsze). Na plus też zmiany, każda coś dała, a ciekawi mnie co myślicie o nowym lewym obrońcy ( @LeBron_ @appylan i inni mirko kibice ZL których nie pamiętam z nicku) ale ja mam czutkę, że Balic może stać się ulubieńcem trybun. Ja już go lubię :D
  • 12
@kierunkowskaz: Też nie widzę powodów, by narzekać na dzisiejszy mecz. Nie oglądam regularnie Lecha, ale z tego co się orientuję zagrali dziś once de gala, a my - gdyby nie kilka głupich błędów - mogliśmy się nawet pokusić o grę na 0 z tyłu i przez dłuższy czas nam się to udawało. Druga połowa, mimo straconej bramki, wyglądała o niebo lepiej od pierwszej i bardziej widoczni byli wahadłowi, co zdecydowanie zaliczam
@kierunkowskaz: Lech w mojej opinii jest teraz najlepszą drużyną w lidze, poza Zagłębiem. Jagielloni i Legii tak bardzo nie cenię. Punkt na ich stadionie cieszy, szczególnie że wielu graczy z Lecha miało dobry mecz. Swoją drogą to kolejny z dobry mecz Polacka, co też cieszy, jeśli mielibyśmy mu szukać nowego klubu po sprowadzeniu Leciejewskiego. Starzyński biega kolejne 90 minut, a fizyczność miała być jego mankamentem. Widać było po nim trochę zmęczenia,