Wpis z mikrobloga

@szpongiel: nie, domyślam się ze na tylu facetów na świecie na pewno jest wielu którzy to lubią. Ale ja jestem stała w uczuciach i przez całe życie miałam jednego faceta i ciagle z nim jestem. Dobrze mi to po co szukać innego? Miałam farta info razu trafiłam na tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) w przyszłym roku ślub :)
  • Odpowiedz
@szpongiel: czytałam o tym ale tam akurat o dziw włoski mi w ogóle nie wrastają o.O w innych miejscach jest problem ale tu nie ( ͡º ͜ʖ͡º) A znacie pojęcie kukułka? XD albo "w kukułkę" ? XD niebieski biega za mną i krzyczy "ku ku, ku ku" XD już wtedy wiadomo wszystko xDDDD
  • Odpowiedz
@szpongiel: ale wiesz ja w ogóle mało wiem o innych. Pierwszy w życiu okazał się trafionym :) i nigdy nie miałam innych i ich nie sprawdzałam. Myślałam ze mój jest jakiś wyjątkowo pogięty pod względem rowka XD domyslalam się Żr na tylu facetów na świecie jest ich więcej ale ze to tak popularne to nie wiedziałam.
  • Odpowiedz
@gosiage: Tak, chodzi mu o całkowite ogolenie wzgórka łonowego (chociaz nie mam pewności czy ta nazwa jest u panów poprawna) oraz pachwin. Golenie jajek to rzecz normalna, ale jak żyletka dopadnie wyżej wspomnianych części męskich to wygląda jak benis 10latka. Nie musisz mieć dużo podbojów miłosnych by zobaczyć o co chodzi, wystarczy, że masz dostęp do internetu Mirabelko ( )
  • Odpowiedz