Wpis z mikrobloga

Znalezisko o porażce PJW z lewactwem, to kopalnia złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze mnie śmieszy, jak wykopowi konserwatyści uważają się za wielce samodzielnie myślących, bo nie oglądają lewackiego TVN, nie czytają Wyborczej, nie korzystają z usług Google'a, a w zamian łykają papkę z Niezależnej, wPolityce, Ujawniamyprawdeolewactwie24wielkapolskapl.pl, Maxa Kolonko (tego już trochę nie lubimy, bo skrytykował Jarka :/), Korwina i innych wybitnych filozofów xD

#neuropa #bekazprawakow #polityka
Pobierz bvszky - Znalezisko o porażce PJW z lewactwem, to kopalnia złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze ...
źródło: comment_OSaz3FRIhzbgeTTiNX1FsVyT8TpCo0lv.jpg
  • 11
@Kulek1981:
Nierobów masz zarówno prawicowych jak i lewicowych bo to nie ma nic wspólnego z poglądami. Swojego czasu burżuazja była uważana za nierobów bo żyła z pracy klasy robotniczej (polecam teoria klasy próżniaczej). To zjawisko występuje poniekąd także dzisiaj, ale nierobami mogą być też ludzie mniej zamożni którym wystarczają ochłapy rzucane przez państwo czy innych ludzi (co nie oznacza, że każdy kto korzysta z pomocy państwa to leń). Dlatego lewica
@nie_tak_szybko Dlatego przez długi czas nie używałem tych przezwisk, bo zwyczajnie sam jestem conajwyżej centrowy z niewielkim odchyleniem w prawo.
A gugiel się zwyczajnie dopasowuje do rynku, niestety idą po najmniejszej linii oporu.