Wpis z mikrobloga

@Reality: Ale jak ktoś ma znajomych to można razem z nimi wbić na ten sam serwer?
Pamiętam jak 6-7 lat temu popylałem w sampa z kolegami i kuzynami...czego to nie robiliśmy.
Konwoje ciężarówkami (W tym na mount chiliad z naczepą),wyprawy off roadowe,drifty,rejsy i wszystko przy rozmowie przez skype( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żadna gra nie dała mi tyle radości co SA:MP.
@PawelW124: Nie wiem jak to jest już teraz, #!$%@? w ten multi mam. Wiem tyle co widzę jak ludzie narzekają dalej. Już kilka razy się przejechałem, że wszedłem po kilku miesiącach ponownie do gry i zawiodłem się na tych samych błędach. Raz wszedłem do gry, pojeździłem coś, jakąś misję próbowałem zrobić i wyłączyłem. Dzień później znowu wszedłem i ban. Super podejście do gracza bulwo. Czysta gra bez modów (bo wiadomo jaką
@PawelW124: To specjalny zabieg żebyś mógł podziwiać ich zajebisty ekran ładowania. GTA Online wyznaje zasadę: na godzinę czekania jest 15 minut grania. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niestety ale to #!$%@? gry jest jeszcze bardziej uporczywe niż oszuści, mała ilość graczy czy #!$%@? umysłowe społeczności która w 60% składa się z Ruskich i arabów, a w 70% z dzieci z #!$%@? umysłowym.
Można grać ze znajomymi, ale niestety