Wpis z mikrobloga

Podwójne #rozdajo
Mam dla Was dwa klucze do Minecrafta (Windows 10 cd key) :D
Pierwszy wyląduje u jednej z osób plusujących ten wpis.

Drugi klucz ORAZ gra na steam Saints Row IV (10/10, polecam) wyląduje wśród osób, które wpłacą przynajmniej złotówkę na Opolskie Stowarzyszeniem Przyjaciół Zwierząt.

A teraz krótka historia wstępna i opis zasad:
Ponad rok temu dzięki nim i niesamowitej Pani Katarzynie adoptowałam psiaka, Lamba (aka Lambert). Początek był ciężki, ale przez rok bezinteresownie wspierali mnie poradami przy różnych problemach związanymi z wychowaniem psa (a Lambo jest dość szalonym psem, więc łatwo nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Psiak wychował się na zdrowego, energicznego i niesamowicie sympatycznego członka rodziny i to wszystko między innymi dzięki im i pani Kasi.
Teraz ja chciałabym się jakoś odwdzięczyć.

strona na facebooku: https://www.facebook.com/Niechciane.Glubczyce/?rc=p
numer konta bankowego: 96 2030 0045 1110 0000 0414 6970
W tytule przelewu: „Wsparcie od wykopków”

Losowanie odbędzie się jutro. Żeby ułatwić losowanie wśród wpłacających, po wpłacie plusujcie komentarz pod tym wpisem. Po wylosowaniu zwycięzcę poproszę o przesłanie jakiegoś potwierdzenia, że przelew został wysłany (ważne dane oczywiście mogą być zakryte :))

Zielonki mogą brać udział.

I zdjęcie Lamba dla przyciągnięcia uwagi
#steam #minecraft #pokazpsa #pomagajzwykopem #gry
yoreciv - Podwójne #rozdajo
Mam dla Was dwa klucze do Minecrafta (Windows 10 cd key)...

źródło: comment_DtQb7LukDO3ecJKNK200FtXQxKnasbO6.jpg

Pobierz
  • 18
@yoreciv: Spoko :) Mam nadzieję, że będę w losowaniu, jeśli dopiero dzisiaj zaplusowałem (przerwa od wykopa). Ale inicjatywa super, choć póki co nie wpłaciłem za dużo (troszkę ponad złotówkę, by mieć równe saldo przez 5 minut...) :>