Wpis z mikrobloga

  • 0
@splndid Miałem 3 4 3 ale na koniec pomyślałem że cedric ma szansę zdobyć więcej pkt niz loftus cheek, którego uprzednio miałem w wyjściowym

@Alteraktywnie Tak, wierzę że lukaku dobrze wejdzie w sezon meczem z whu, które nie wygląda za solidnie w obronie ( bazując na pre-seasonie), poza tym w ostanich 12 meczach z nimi trafił 9 razy, może ma do nich szczęście czy coś, zobaczymy. Fakt że wybrało go z 50%
  • Odpowiedz
@grothanpazness: to zwróć uwagę, że Cedric grał zaledwie kilkanaście/kilkadziesiąt minut w meczach towarzyskich w pre-seasonie, ze względu na przerwę reprezentacyjną. Nie mam 100% pewnosci czy on wyjdzie od pierwszej minut, a jeżeli tak, to jakie jest zgranie pod nową nowego trenera.
  • Odpowiedz
@Alteraktywnie: @grothanpazness: konkurencja jest, ponieważ w odwodzie jest Jeremy Pied - solidny francuski prawy obrońca, bardzo wszechstronny, plus świetne wolne. On zagrał w czterech meczach towarzyskich przed sezonem, a Cedric w zaledwie ostatnim, piątym wyszedł od pierwszej minuty. Po prostu sugeruję, że jest to ryzykowne.
  • Odpowiedz