Wpis z mikrobloga

@p4wl: @sandacz: To się jeszcze dopytam. Czy każdy zaburzony hormon może być przyczyną zawrotów głowy, czy tylko jakieś konkretne?
Uprzedzę durne teksty typu, że jestem przewrażliwiony, czy że google mówi, że mam raka. Otóż od kilku tygodni rozwalam sobie hormony (jestem obecnie na dopingu ()) i zdarzają mi się sytuacje, że w drodze na siłownię lub z niej czuję, że zaczynam trochę
  • Odpowiedz
@Uriel0987: zawroty głowy mogą być wieloczynnikowe i ciężko wyrokować kto jest za nie winien. może być to równie dobrze kwestia dużego zmęczenia po siłowni. te zawroty głowy wystąpiły równolegle z rozpoczęciem intensywniejszych treningów i dopingu?
  • Odpowiedz
@sandacz: Zawroty pojawiają się czasem w drodze na siłownię (jeszcze nie jestem zmęczony). Miałem zawroty już wcześniej (jak nie brałem dopingu). Miałem robioną morfologię i wyszło mi wszystko b.dobrze oprócz poziomu żelaza który oscylował przy dolnej granicy. Zacząłem łykać żelazo i zawroty praktycznie ustały. (Żelazo dalej przyjmuję)

te zawroty głowy wystąpiły równolegle z rozpoczęciem intensywniejszych treningów i dopingu?

Wydaje mi się, że nie pojawiły się równocześnie tylko jakoś po ok tygodniu,
  • Odpowiedz