Wpis z mikrobloga

@metaxy: nie podobasz mi sie bo masz tendencje do bycia typowym aroganckim hulajnogą. Masujesz se pewnie ego za kazdym razem jak mozesz zwrocic uwage komus na sciezce rowerowej albo wymusic pierwszenstwo na aucie. A ze nie radzisz sobie z krytyka, to hopsaj na rowerek i wachaj moj wydech xd A szczytem wszystkiego jak ubrany w spandex po przejechaniu przez tydzien tylu kilometrow co auto robi w godzine, siadasz do jakiejs
  • Odpowiedz
@BajaMaliKnindza: Juz nie. Caly ten świat tak wyglada przez takie podejscie jak napisales zapoczatkowane w latach 90tych ktore pamietam. "Oh badzmy tolerancyjni a jak sie cos nie podoba to nie patrz". Poza tym absurd działania tego człowieka mnie rozklada na lopatki. Jak mozna tracic czas na cos takiego. Argument z vikop w moim przypadku nie przejdzie - nie do porównania jest strata tygodni do 20-30 minut dziennie
  • Odpowiedz
@BajaMaliKnindza: @JaPoChomika: Panowie są dwa rozwiązania. Gość ma problemy z głową i myśli, że jest fajny, bo się #!$%@? do kogoś w Internecie. Albo ma problemy z głową, bo włazi w posty, które ma tak głęboko w dupie i tak go nie interesują, że musi to wszystkim ogłosić. Tak czy inaczej współczujmy, nauka idzie do przodu, to się może kiedyś uda wyleczyć.
  • Odpowiedz
@BobPage: Kurczę, chciałbym Cię bardzo przeprosić. Zapewne w jakiś nieintencjonalny sposób sprawiłem wrażenie, że obchodzi mnie Twoje zdanie. Bardzo, bardzo przepraszam - to nie tak... Mam je w dupie. EOT.

  • Odpowiedz
@BobPage: a Ty pajacu siedzisz tu od 40min, nie robiąc nic konstruktywnego i tylko kłapiąc tym psim ryjem typowego cebulatowego polaczka, który musi #!$%@?ć za minimalną i nie ma czasu na swoje pasje tylko wraca z roboty i siedzi na wykopie. Gość sobie może robić co chce i jeden wielki uj ci do tego. Wez sobie pojdz najlepiej sie spuść w kiblu to się w tło wpasujesz elo
  • Odpowiedz
@BobPage: Buahaha, odkryłeś moją tożsamość i zdjęcie korzystając z magii publicznie dostępnych profili, do których linki są wstawione na Wykopie. Jak to zrobiłeś Sherlocku? I naucz się trochę lepiej koordynatów. Też publicznie dostępnych. Podziwiam Twoje przeświadczenie, że jesteś kimś.
  • Odpowiedz
A co będziesz robił jak zapełnisz całą mapkę? Pytam poważnie


@izsaj: No właśnie jeszcze nie wiem. Ale coś się wymyśli.

A tak poza tym mam do pchnięcia zeszłoroczny rox 6.0 z wszystkimi czujnikami jakby co
  • Odpowiedz