Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki poznałam całkiem fajnego chłopaka, ale mam z nim jeden problem - jego ubiór (). Serio, chłopak niezwykle ogarnięty w życiu, ze wszystkim sobie radzi, dba o siebie, ale ubiera się jeszcze gorzej od niejednego wykopka stulejarza. Ja nie mam jakichś wymagań co do stroju czy coś i zadowala mnie zwykla koszulka i spodenki no ale nie koszule w kratę z krotkim rękawem. I to nie takie hehe jak to studenci w paście noszą tylko takie jasne jak jakiś wujek Janusz. Albo garnitur, ma taki ciemny w jasne paski :/ Ogólnie prawie cała jego szafa wygląda jakby zatrzymała się w roku 2000. Nie jest to kwestia pieniędzy, on ma jej sporo tylko taki ma "styl" (,) nie wiem czy pogadać z nim o tym czy co? Chłopak mi się podoba i ma świetny charakter, no ale ciężko byłoby mi żyć z faktem że ubiera się okropnie ()
Załączam obrazek PRZYKŁADOWY


#tfwnbf #modameska #logikarozowychpaskow #zwiazki #problemypierwszegoswiata

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki poznałam całkiem fajnego c...

źródło: comment_pjz2TkJzmoBCuEurs1XlgZ7r0WaJTM0z.jpg

Pobierz
  • 31
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: a nie pomyślałaś że taki fajny facet jest z tobą przez to że inne laski patrzą na ubiór i go nie chcą, a jak tylko zacznie się dobrze ubierać i zobaczy że podoba się innym kobietom to spierdzieli momentalnie, dobra stylówa u faceta daje b. dużo a jak jeszcze dobrze zarabia to w ogóle gorący towar
zostań jego laską i wymień mu całą garderobę. ja tak zrobiłam. fakt marudzi zawsze że po co ale olewam miałczenie i wysyłam do poczekalni a potem razem decydujemy co kupić