Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wyszedłem z przegrywu?
Byłem na 1 roku na studbazie i chciałem wiedzieć jak to jest (pdk). Wiedziałem, że istnieje coś takiego jak #roksa. Przeanalizowałem dokładnie ten tag oraz garsoniere i postanowilem udac się do jednej z ów pań. Było spoko, ale bez rewelacji 8/10 (liczylem na mega fajerwerki). W każdym razie po swoim pierwszym razie troszku otworzylem sie na plec piekna, zaczalem rozpoczynac rozmowy itp. Jednak dalej byłem nieco nieśmiały, lecz wtedy zacząłem korzystać z #tiner i #badoo. Było mi trochę łatwiej, niż rozmawianie na żywo. Jednak w miarę po szybkim czasie znalazłem pannę, która była chętna i bardzo otwarta. W każdym razie seks z nią okazał się failem xD. Był 2 razy i zbyt krótko to dla niej trwało i mnie wygoniła XD. Trochę byłem zniesmaczony, ale postanowiłem wtedy udać się na rokse. W ciągu chyba 2 czy 3 tyg byłem u 4 albo 5 div. Druga była rewelacyjna. Nie chcę pisać zbyt szczegółowo, ale bardzo into klimaty gfe. Mało tego rozmawiało mi się z nią rewelacyjnie, gdyby nie to, że ma taki fach to wtedy chciałbym mieć taką dziewczynę xD. Po zdobyciu jakotakiego expa postanowiłem skorzystać z zaproszenia ziomków i iść z nimi do klubu. Do tamtej pory nie lubiłem tam chodzić (w sumie teraz tez tak sredio), bo taniec nie jest moim ulubionym zajeciem, na trzezwo wydaje mi sie bezsensowyny, bo chyba ze sie wypije. Tak czy siak znalazłem tam fajną, ładną karynkę, z którą seksy juz sie udaly ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od tamtego czasu wyrwalem na noc jeszcze kilka panienek (bardzo latwo jest wyrwac szlaufa i nawet te o klase wyzej). Jednak te seksy sa niczym w porownaniu do tego co mam teraz. Trzy miechy temu w tesco poznalem moja aktualna dziewczyne, z ktora jestem tak na powaznie od nieco ponad miesiaca (msc i tydz). Cieszę się każdą spędzoną z nią chwilą. Czekam z niecierpliwością na każdy moment kiedy się zobaczymy. Kocham tę chwilę kiedy leżymy razem, rozmawiamy. To jest cos rewelacyjnego. Polecam ten stan. A seksy z osoba, ktora darzy sie uczuciem sa nieporownywalnie lepsze od tych z pierwszymi lepszymi pannami.
#niebieskiepaski #tfwnogf juz ma #gf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7