Wpis z mikrobloga

Mam inbę w mieszkaniu. Wyobraźcie sobie taką sytuację. Wracacie po pracy, godz. 19:00 na zegarku. Chcecie zrobić pranie. Współlokatorów nie ma w mieszkaniu, ostatnio z pracy wracają po północy lub wręcz przed 1:00 w nocy. Pralka zajęta przez ich pranie, już wyprane. No ale przecież wy musicie zrobić własne. Co robicie?

#mieszkanie #wspollokatorzy #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@littleblizz: @RuchalabymWiedzmina: @Wolwgang: @to267224: @HelloAndGoodbye: @worldmaster: Co ja zrobiłem? Wyciągnąłem, włożyłem do miski na pranie, zrobiłem swoje pranie. Jest inba, bo powinienem zostawić zamknięte pranie i wyprać swoje innego dnia... Spodziewałem się raczej odrobiny wdzięczności, bo wyciągnąłem je około godziny od skończenia prania, a oni wrócili do domu po 5h i pranie mogłoby już nie być takie świeże...
  • Odpowiedz
Dostałem 0 plusów, a przepowiedziałem co anon zrobił. I jak wyglądacie teraz przegrywy??? WYGRANKO

@anon_kocha_mocniej btw., pisałem właśnie dokładny plan zemsty pralkowej, ale nie opublikuję, bo to jednak zbytnia pierdoła, aby rozkręcać wojnę domową.
  • Odpowiedz
Jest inba, bo powinienem zostawić zamknięte pranie i wyprać swoje innego dnia...


@anon_kocha_mocniej: to ich #!$%@?, ze jak robia pranie to maja je natychmiast wyciagnac z pralki po zrobieniu, a jak im nie pasuje to, ze mieszkanie dziela z kims innym kto tez ma swoje potrzebny to niech wynajma sobie mieszkanie sami
  • Odpowiedz