Wpis z mikrobloga

Pograłem trochę w demo i napiszę parę przemyśleń.

Graficznie prezentuje się naprawdę dobrze i nie odstaje zbytnio od 2K. W końcu twarze i ciała wyglądają normalnie a nie jak mutanty.

Animacje są na dobrym poziomie - animacje ruchu nóg są najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem w grze sportowej, jednak łyżka dziegciu - nie które animacje są takie jakby mało płynne i lay-upy pomimo, że wyglądają dobrze nadal są trochę słabsze.

Gra się bardzo przyjemnie, cała otoczka jest skupiona nie na NBA a na koszykówce w różnym wydaniu - poprzez Streetball do NBA i kobiecej koszykówki. Soundtrack w zależności od gustów biję na głowę ten od 2K - Jeśli słuchasz Lil Uzi Verta czy Playboi Cartiego to napewno Ci się spodoba.

No i najważniejsze pytanie - czy kupić? Zdecydowanie. Odskocznia od 2K i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tym razem Live naprawdę można nazwać godnym konkurentem 2K. A gram w Live od 2005, poprzez Elite 11 do każdej wersji Live od 14 do 16. W samo 2K17 przegrałem 400h więc myślę, że skoro tak twierdzę, to raczej możecie mi zaufać ( ),

Aha i PS - Te ochydne koszulki Wolves to prawda. W grze potwierdzone, ochyda straszna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nbalive #nba2k #nba #gry #xboxone #ps4
Pobierz
źródło: comment_5FTP0EaHjfT9s9Rnw0LgnrqgNe40ep9y.jpg
  • 16
@iAmTS Ze sklepu Xboxa (Zmieniłem region na NZ). Obrona wymaga tutaj myślenia w porównaniu do 2K, gdzie wystarczy trzymać LT/L2 i wciskać X/B aby "Steal, steal, steal". Jeśli dobrze nie pokryjesz zawodnika to Cię objedzie. Nie zauważyłem, żeby obrona była jakoś mega słaba.
@DyrektorInternetu: przeciez jak oglądałem gameplaye to w Live wyglądało tak jakby layup/dunk były nie do zatrzymania, obrona ciałem i przepychanie za bardzo nie było widoczne. Kurde no chciałbym pograc i wyczuć, będzie chyba otwarte demo tez nie?
@iAmTS W 2K nie trzeba mieć ultra skilla, żeby pokryć ludzi. Wystarczy mieć IQ większe niż 90 i trzymać L2, aby się nie zgubić podczas krycia. W NBA Live jest to rozwiązane moim zdaniem w lepszy sposób.

Pytasz na jakim poziomie grałem? Mówisz o 2K? Bo jeśli tak to mówię o Online i poziomach Superstar i HoF.

Online w Live nie wiem jak wygląda bo narazie nie miałem okazji spróbować, ale po
@DyrektorInternetu: No tak o to. To przecież na HoF nie ma tak, że spamujesz stealem, bez przesady. Ale to w sumie jak na takich grales, to spoko, dobrze wiedziec.

Ciekawi mnie tez jak park i parkopodobny tryb na Live będzie wyglądał, bo w 2k jest troche inny gameplay tam i juz obrona jest troche inaczej grana. Tam gdzie z kompem wystarczy L2 to w parku nie działa. No nic, obczaję demko
@iAmTS Mi na Parku działało a miałem coś około 600 - 150 więc idk. W sumie to pewnie nawet więcej przegrałem niż te 400h i mówię z doświadczenia, że w 2K 99% graczy skontrujesz L2 i stealem, są wyjadacze co znają triki. W Live defensywa jest cięższa ale jest całkiem spoko. Ograsz to zobaczysz.
@DyrektorInternetu: Nawet mirku nie wiesz jak mnie ucieszyło te parę zdań,popatrz jak to zdrowa konkurencja lub też wyprzedzenie konkurenta w branży działa dobrze i mobilizująco,2K zawiesiło po prostu w pewnym momencie poprzeczkę bardzo wysoko i cieszę się że EA podjęło rękawice,teraz i 2K nie będzie kuponów odcinać tylko zepną dupę by przyszłoroczna odsłona wniosła coś nowego oby tak dalej