Wpis z mikrobloga

@slayaa: sprzedaje teraz auto i kupuje tez s80. Co prawda diesel 2.4 ale full opcja z automatem. 170kkm przebiegu, 2007. Pewny sprzedawca będący pierwszym właścicielem w postaci mojego teścia xD wiec bez wałka. Świetny, bezawaryjny i wygodny samochód. Trasę Pisa - Łódź zrobiłem na raz tylko z przerwą na jedno tankowanie i wysiadłem o własnych siłach, a plecy nie bolały. Gratuluje zakupu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@slayaa: i padną zegary a potem kompresor klimy i zapłacisz 8 bilionuw ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Nie wiem ile kompresor ale zegary 800 zł, i sam zaraz zmienię, a zobacz crash testy. W duszy mam kompresor :)
  • Odpowiedz
@slayaa: 2009 to e60 No nie? Miałem porównanie bo jeździłem e30 530d i w sumie wielkiej różnicy nie widziałem w klasie pomiędzy nimi. No oczywiście poza osiągami. Aha, zawieszenie w volvo bajka w porównaniu z bejcą
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wybroczyna
Tak e60.
Moim zdaniem między 530 a s80 v8 jest przepaść. Może dlatego że dość mam ropniaków.
Volvo moim zdaniem płynie...
Jak szukałem auta volvo i mb amg był szukany
  • Odpowiedz
@slayaa: mam dla Ciebie jedna radę jeżeli chodzi o eksploatacje - uważaj na przycisk od klapy bagażnika. Bardzo łatwo się #!$%@? jak za mocno naciśniesz i trzeba wymieniać cały panel z lampkami od rejestracji. Koszt w ASO niemały :)
  • Odpowiedz