Poznańska Liga Kolorowych Misiów

Moi drodzy, zapraszam Was wszystkich (jak co sobotę) na kolejną odsłonę naszych wspaniałych rozgrywek!
Zapisy prowadzone są tutaj: https://wykoevent.pl/event/125 - nie brałeś jeszcze udziału? Nasze rozgrywki zabijają śmiechem, więc serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Gramy od godziny 15:30 (przychodzimy więc o 15:15) do 17:00. Zainteresowanych uprasza się do wzięcia ze sobą dwóch koszulek - jednej czarnej (bądź też granatowej ;p), drugiej "kolorowej".

JEŚLI NIE BĘDZIE ZAINTERESOWANIA DO PIĄTKU WIECZÓR, TO DZWONIĘ I ODWOŁUJĘ REZERWACJĘ

Wołam: @mateusz12321 @Hfishman1 @Kreek @godeath @wisnia_pw @pawelgk @JestemGraczem @simon999 @innemend @Mit_o_chondriach @LeonMoczydupa @travisbickle1899 @Kreek @Astroc @miszczprzegrywu @pwone @daro2822 @csmrex @TonAmi @emmanatorr

#poznan #poznanpilkekopie #pilkapoznan
  • 24
@vaxx: Gracie z konkretnym bramkarzem czy zmieniacie sie co ustalony czas?
Ja bym chętnie pograł, ale wciaż trochę obawiam się o swoje nie do końca zrehabilitowane kolano - więc gdybym miał z nim problem to musiałbym zejść na bramkę/z boiska.
@vaxx: Nie chce ponownie doprowadzić do sytuacji jak kilka miesięcy temu. Graliśmy w 10 osób, 5 vs 5, bramkarze zmieniani w trakcie gry.
Po 1/4 meczu musiałem zejść na stałe na bramkę i potem moja ekipa nie wytrzymała kondycyjnie (graliśmy 75 minut + 15 minut przerwy w połowie).
@pawelgk To Ty? Ja myslalem, ze masz inny nick xD ja wpadne choc nie wiem czy na pelne 90min. Dalej Wiara nie szukac wymowek tylko przychodzic. Nikt nikogo za #!$%@? gre, potykanie sie o wlasne nogi, czy stanie na bramce, przez kontuzje nie zje. Ja skakalem na jednej nodze swego czasu, a sie pojawiałem.
Ja jestem. Widzę, że wiara chętniej przychodzi w tygodniu - w soboty coś mamy słabą frekwencję. Może zarezerwować jakiś termin środa/czwartek ? Jaki termin by wam bardziej pasował ?