Wpis z mikrobloga

@MadIen: @Justyna712: @sylvvy: z Asos zamawiam od lat, zawsze przychodzi wszystko zgodnie z obrazkiem. Zresztą zawsze można zwrócić, zdecydowałam się i biorę ją :) Wiadomo że to nie jedwab, tylko zwykły poliester, ale za tę cene nie oczekuje nie wiadomo czego
  • Odpowiedz
@SmutekToJa: sukienka za mniej niż 4000 PLN? Przecież na ślub trzeba wydać dużo pieniędzy z kredytu swojego i rodziców, dostać pierścionek za tysiące złotych, potem #!$%@?ć taką impreze żeby ciotkom salmonella z ciasta przez rok się odbijała i żeby wspominały jak to najpiękniej wyglądała panna młoda, żeby było dużo wódki i kotlety dobre i jakie oczepiny śmieszne że wujek z ciociom balona trzymali między nogami i żeby ksiądz ładnie powiedział
  • Odpowiedz
@SmutekToJa: jest śliczna, ale ja bym kupowała bezpośrednio z asosa. Po opisie aukcji, która wysłałaś bałabym się jednak kupować ją na ślub.
Ps. Może ja mam dziwne podejście, ale cieszyłabym się, że udało mi się upolować tanią kieckę na wesele. Tu nie chodzi o cenę, tylko żeby ładniej wyglądać. Moja koleżanka zamawiała taką szytą na miarę przez chinczykow za grosze (podawałaś wymiary przez formularz na stronie) i wyglądała cudnie.
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: ale co nam innego w życiu zostaje jak nie te wspomnienia? Samochód rdza zeżre, mieszkanie zagrzybieje, a w tych wspomnieniach zawsze będziemy piękni, młodzi i do końca życia będzie śmiesznie, bo męża stułbia w dupę użarła podczas miodowego miesiąca.
  • Odpowiedz
@SmutekToJa: super jest. Ja miałam taką za 3k, bo ciotka się uparła, że ona odkładała na moją suknię specjalnie. A teraz nie mam co z nią zrobić, a żal wyrzucić xD Jakbym sama kupowała, to bym pewnie za max 300 zł kupiła xD
  • Odpowiedz