Wpis z mikrobloga

@vwolfi: Testuje od wczoraj, więc w sumie na konkretne pytania mógłbym już jakoś odpowiedzieć :D Powiadomienia spoko sprawa, tylko ciekawe jak bateria ucierpi na ciągle włączonym bt :v Jak coś to zapraszam na priw
  • Odpowiedz
Powiadomienia spoko sprawa, tylko ciekawe jak bateria ucierpi na ciągle włączonym bt


@mlody18: mnie wytrzymywał 3-6 dni max, a teraz już nie żyje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andczej: przecież on nie jest wodoszczelny, ma IP67 czyli ochrona na zachlapania a nie pływanie. Temperatura go nie zabiła, to gwarantuje. Mam ten zegarek parę msc i bardzo sobie chwale, tylko ja używam do treningów (głownie bieganie) a nie do chodzenia na co dzień.
@mlody18: za 400zł nie kupisz lepszego z gps i powiadomieniami i tak długo działającą bateria.
  • Odpowiedz
@Andczej: marketingowo tak, ale kazdy wie ze z IP67 i woda trzeba uwazac z IP68 to sobie pływaj, ale IP67 nie nadaje sie do plywania, deszcz/mycie rak/pot, przemycie zegarka pod woda i tyle. Sledze największa grupę o tym zegarku na fb i jedyne przypadki uszkodzenia telefonu (pomijając mechanicznie) to pływanie w zegarku, gdzie tam i tak kazdy przed tym ostrzega, a najczęściej pakują zegarek w cos wodoszczelnego i dopiero testują.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RaVek Wiem, że stosunek funkcji/jakości do ceny jest dobry, ale na gadżet, który mi jest tak naprawdę zbędny (ale jak dostałem to noszę xD) nie wydałbym 400zł, bo jestem tylko biednym studentem ʕʔ
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RaVek Jestem z tych ludzi, którzy jak już coś dostaną to sobie zostawiają :D Zresztą może zmotywuje mnie on do wznowienia treningów ʕʔ
  • Odpowiedz