Wpis z mikrobloga

Mam do Was pytanie odnośnie #facebook

Założyłem ostatnio stronę reklamując swoją działalność. Dołączyłem do paru grup w swojej miejscowości, żeby wrzucić linka do tej strony proponując śledzenie informacji na temat mojej działalności i jej usług. Wrzuciłem w trzy grupy po jednym, maksymalnie dwa posty zachęcając do korzystania z usług mojej firmy. Takich postów jak moje jest tam mnóstwo.

Dzisiaj się loguję na Facebooka, wyskakuje jakiś dziwny komunikat, dałem go dalej (po prostu zignorowałem, bo pierwszy raz to się pojawiło), zażądało ode mnie zdjęcia (nie było napisane, że dokument dla potwierdzenia tożsamości), więc wrzuciłem jakieś swoje zdjęcie. Teraz dostaję komunikat:

Nie możesz się teraz zalogować

Skontaktujemy się z Tobą po sprawdzeniu Twojego zdjęcia. Ze względów bezpieczeństwa nastąpi teraz wylogowanie z Facebooka.


Nie mam dostępu do niczego, u moich znajomych profil jest w ogóle niewidoczny (nie wyświetlam się nawet w gronie znajomych). Jest formularz, żeby się odwołać ( https://pl-pl.facebook.com/help/contact/260749603972907 ), ale nie mam pojęcia jak go wypełnić, bo wyskakują komunikaty, że nie jest w pełni uzupełniony. Co rozumiecie pod pojęciem "Twoje identyfikatory", które trzeba wysłać w formie .jpg?

Potrzebuję dostęp do tego konta, bo mam tam fanpage i kontakty do ludzi, którzy są dla mojej działalności ważni.

Facebook też pisze, że można odwołać się mailowo, pisząc z maila, na który założone jest konto. Ale k---a na jaki mail, jak nigdzie nic nie ma?!

Pomóżcie, bo zwariuję...

#pomocy #pomoc #kiciochpyta #pytanie #zalesie #socialmedia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enslavedeagle: Mam nadzieję.

Piszę, po prostu żeby dowiedzieć się czy ktoś miał podobny przypadek. Wątpię, że zrozumieli to jako spam, możliwe, że mnie ktoś zgłosił? Zastanawiam się, bo teraz mi jest najbardziej potrzebny dostęp, więc szukam informacji.
  • Odpowiedz
Mam to samo w tym momencie, w trakcie rozmowy z trzema osobami na giełdze gdzie już ustaliliśmy warunki płatności i wysyłki to jeb i zablokowane tak jakby specjalnie ktoś to zrobił
  • Odpowiedz