Wpis z mikrobloga

Soros dziala na zlecenie Kaczafiego


@jixunov: durnyś, sondaże mają uśpić czujność, jak przyjdzie co do czego znowu będzie lament że wybory sfałszowano, na to lecą tera szekle a gamonie jarają się sondażami
  • Odpowiedz
@bombastick: Tylko jedno wytłumaczenie. Podbija się mocno PiS, żeby Kaczyński rozwiązał Sejm w celu zdobycia większości konstytucyjnej w przyspieszonych wyborach. A tu zonk, faktyczne poparcie dla PiS to 21%.
  • Odpowiedz
@lucer: PSL w miastach powyżej 500 tys. ma 6%, a takie SLD w tych samych ośrodkach 3%. Ja wiem, że siła SLD geograficznie jest w tzw. Polsce powiatowej, ale w największych miastach taka różnica między tymi dwoma ugrupowaniami? No chyba, że kawiarniana młodzież stawia bardziej na świeżą partię Razem, a nie na skostniałe SLD? A na PSL to może ludzie szukający chadeckiego centrum (brakuje w jakimś sensie stronnictwa tego typu).
  • Odpowiedz
@bombastick: Dupka widzę czerwona, lemingu xD
Drę łacha nieustannie z waszej indolencji intelektualnej. Prostej prawidłowości nie ogarniacie, że darcie japy 24h na dobę, czy to na forum czy na ulicy, daje skutek całkowicie odwrotny od zamierzonego.
  • Odpowiedz
@bombastick: Jak ktoś bredzi to będę mu to wytykał niezależnie od medium w jakim pisze/gada. Najbardziej bredzi TVP i nie mam najmniejszego problemu, żeby o tym mówić otwarcie.
Wy natomiast żyjecie w świecie własnych ideologicznych urojeń, bo zaślepieni nieracjonalną nienawiścią nie potraficie już racjonalnie oddzielić prawdy od kłamstwa. A prawda jest taka, że PIS pod wieloma względami po prostu deklasuje PO/N. Posłuchaj taśm od Sowy - setki godzin rozmów bez ani
  • Odpowiedz