Wpis z mikrobloga

@grafikulus

Te ikonografiki przestają obowiązywać podczas wymiany ognia pomiędzy głównym bohaterem a jego głównym przeciwnkiem.

Z nieco innej kategorii filmów: obcy zawsze lądują na terytorium USA. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grafikulus: Z prawej

Gdy strzela osoba, ktora pierwszy raz trzyma bron, nikogo w zyciu nie zabila, ale ma jedyna szanse wyciagnac z opresji glownego bohatera i przypal by bylo nie trafic.
@grafikulus: Ja bym jeszcze dorzucił casus tego, jak kiepskimi kierowcami są zazwyczaj głowni bohaterowie uciekający samochodem. Główny bohater wsiada do jakiejś super wypasionej fury, a przeciwnik goni go złomem. A mimo to potrafi spory kawałek czasu utrzymać bez problemu dystans za uciekającym w aucie z ewidentnie lepszym zawieszeniem i silnikiem co by tylko na prostej wcisnąć mocniej gaz i odjechać.
@przemomemoo: Jesli wsiada do jakiejs wypasionej fury to nie musi znac jej mozliwosci. Ja np. zadnego z posiadanych samochodow nie doprowadzalem na skraj mozliwosci aby je poznac wiec w sumie nie wiem ile mozna wycisnac na zakrecie, na mokrym itd. Lepiej wolniej ale sie nie rozbic niz skonczyc na najblizszej latarni. Nie kazdy jest super kierowca.
Nie kazdy jest super kierowca.


@be_a_st: No wychodzi jednak ze złoczyńcy są. Skoro główny bohater jeździ tak asekurancko, a ci źli potrafią więcej i jeździć nieznanymi autami bliżej skraju możliwości kiedy siedzą bohaterowi cały czas na ogonie...

Chociaż, Ciebie nie śmieszy pisanie o realizmie w filmach jakoby bohater z dystansem i respektem podchodził do samochodu? Why so serious... W cholerę że tak wiele absurdów w filmie, akurat jak bohater nie zna