Wpis z mikrobloga

@grafikulus

Te ikonografiki przestają obowiązywać podczas wymiany ognia pomiędzy głównym bohaterem a jego głównym przeciwnkiem.

Z nieco innej kategorii filmów: obcy zawsze lądują na terytorium USA. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grafikulus: Z prawej

Gdy strzela osoba, ktora pierwszy raz trzyma bron, nikogo w zyciu nie zabila, ale ma jedyna szanse wyciagnac z opresji glownego bohatera i przypal by bylo nie trafic.
  • Odpowiedz
@grafikulus: Ja bym jeszcze dorzucił casus tego, jak kiepskimi kierowcami są zazwyczaj głowni bohaterowie uciekający samochodem. Główny bohater wsiada do jakiejś super wypasionej fury, a przeciwnik goni go złomem. A mimo to potrafi spory kawałek czasu utrzymać bez problemu dystans za uciekającym w aucie z ewidentnie lepszym zawieszeniem i silnikiem co by tylko na prostej wcisnąć mocniej gaz i odjechać.
  • Odpowiedz
@przemomemoo: Jesli wsiada do jakiejs wypasionej fury to nie musi znac jej mozliwosci. Ja np. zadnego z posiadanych samochodow nie doprowadzalem na skraj mozliwosci aby je poznac wiec w sumie nie wiem ile mozna wycisnac na zakrecie, na mokrym itd. Lepiej wolniej ale sie nie rozbic niz skonczyc na najblizszej latarni. Nie kazdy jest super kierowca.
  • Odpowiedz
Nie kazdy jest super kierowca.


@be_a_st: No wychodzi jednak ze złoczyńcy są. Skoro główny bohater jeździ tak asekurancko, a ci źli potrafią więcej i jeździć nieznanymi autami bliżej skraju możliwości kiedy siedzą bohaterowi cały czas na ogonie...

Chociaż, Ciebie nie śmieszy pisanie o realizmie w filmach jakoby bohater z dystansem i respektem podchodził do samochodu? Why so serious... W cholerę że tak wiele absurdów w filmie, akurat jak bohater nie
przemomemoo - > Nie kazdy jest super kierowca.

@beast: No wychodzi jednak ze złocz...
  • Odpowiedz