Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zgłaszacie nam problemy z ukrywaniem wpisów, które nie zawierają żadnych tagów. Słusznie zauważacie, że takich treści nie jesteście w stanie w żaden sposób blokować sobie czarnymi listami. Stąd też przygotowaliśmy dla Was ankietę, w której możecie wypowiedzieć się w temacie konieczności dodawania tagów przy wpisach. Jesteśmy Ciekawi Waszego zdania.

#wykop #wykopblog #pytanie #tworzymywykop

Czy na Mikroblogu powinniśmy wprowadzić obowiązek tagowania wpisów?

  • Tak 68.2% (5147)
  • Nie 31.8% (2395)

Oddanych głosów: 7542

  • 331
  • Odpowiedz
@wykop: Mozna rozwiazac problem z losowymi tagami, np ukrywac wpisy z tagami ktore maja mniej niz 3 obserwowania itp

Do tego opcja ukrywania wpisow zielonek i/lub brak mozliwosci dodawania zdjec przez zielonki i mozna umierac w spokoju
  • Odpowiedz
Ale inteligenci z was no no. Każdy mechanizm da się obejść. Jeden reudniej, drugi łatwiej. A wasz pomysł z tagiem jest banalny do obejścia i nie zmieni nic. Mój pomysł chociaż zniechęci mniej wytrwałych trolli i sprawi, że takie akcje nie będą się działy dzień po dniu.


@kvvach: Przede wszystkim, mieszasz dwa zupełnie inne problemy. Problem, o który pytamy w ankiecie, to problem z blokowaniem za pomocą czarnych list treści,
  • Odpowiedz
Chodzi o to żeby pełne prawa użytkownika serwisu dostawać po czasie, a nie od razu. to jest norma na wielu forach


@kvvach: Na Wykopie nie chcieliśmy ograniczać dostępu do opcji, ograniczyliśmy jedynie możliwość korzystania z nich (limity na akcje). Możliwe, że w przypadku zielonych kont, należy zaostrzyć limity. Zespół moderacyjny ma również przeanalizować Wasz pomysł na ukrywanie zdjęć dodawanych przez zielone konta (na przykład pod linkiem lub nakładką na zdjęcie).
  • Odpowiedz
@wykop: Obowiązek powinien być, chociaż szkoda złotych postów z nocnej. Sugerowałbym, jak niektórzy, wprowadzenie tickboxa w ustawieniach konta "Chcę widzieć nieotagowane posty". Pozdrawiam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wykop: To jaki jest wasz pomysł na ataki spamerów? Bo chyba analizy waszego tajnego zespołu moderatorów przyniosły takie odpowiedzi?
No i wypraszam sobie sugestie o ataku na was. Ja tylko wyrażam opinie sporej części użytkowników na wasz temat. Nie jest moją winą fakt, że ta opinia jest negatywna.
  • Odpowiedz
@wykop zróbcie obowiązkowy tag #zebroplusy który będzie tyczyl się zarówno rozdawania gadżetów jak i 'każdemu plusujacemu opowiem wierszyk' i wszelkie inne wpisu, które w swojej tresci prosza o plusowanie.
  • Odpowiedz