Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zgłaszacie nam problemy z ukrywaniem wpisów, które nie zawierają żadnych tagów. Słusznie zauważacie, że takich treści nie jesteście w stanie w żaden sposób blokować sobie czarnymi listami. Stąd też przygotowaliśmy dla Was ankietę, w której możecie wypowiedzieć się w temacie konieczności dodawania tagów przy wpisach. Jesteśmy Ciekawi Waszego zdania.

#wykop #wykopblog #pytanie #tworzymywykop

Czy na Mikroblogu powinniśmy wprowadzić obowiązek tagowania wpisów?

  • Tak 68.2% (5147)
  • Nie 31.8% (2395)

Oddanych głosów: 7542

  • 331
  • Odpowiedz
Słusznie zauważacie, że takich treści nie jesteście w stanie w żaden sposób blokować sobie czarnymi listami.


@wykop: No. Dodatkowo z uporem graniczącym z chorobliwością odmawiacie sekowania celowo tagujących niewłaściwymi tagami, a pojemność czarnej listy jest ograniczona, co uniemożłiwia odfiltrowanie spamerów.
Taka troska o tagi pachnie schizofrenią...
;>
  • Odpowiedz
@wykop: Możliwość automatycznego chowania wszystkich zdjęć poproszę. Do tego białą listę użyszkodników. Jeszcze poproszę możliwość ukrywania aktywności zielonych użyszkodników i wpisów nieotagowanych oddzielnie. To tylko pomysły, nie wiem jak realnie ale zawsze coś. Ostatnio szybko reagowaliście, dziękuję.
  • Odpowiedz
@wykop: chętniej bym zobaczył modyfikację, która najpierw blokuje tagi z czarnej listy, a potem dopiero pokazuje te obserwowane. Na przykład - chcę nacieszyć oko kobiecymi walorami spod znacznika nsfw, ale gdzieś pomiędzy wtłaczają mi się przystojni panowie spod ladnypan, których jednak wolę nie widzieć...
  • Odpowiedz
CZY NA MIKROBLOGU POWINNIŚMY WPROWADZIĆ OBOWIĄZEK TAGOWANIA WPISÓW?


@wykop: Błagam wprowadźcie to i jednocześnie powiększcie pojemność czarnej listy bo ta cała patologia z nocnej zmiany zacznie walić tagami i trzeba będzie ich sporo poblokować.
  • Odpowiedz
@wykop: Przecież to jest idiotyczny pomysł. Każdy doda do wpisu #dhnhngkjerfhgkdf i na tym się skończy wprowadzenie tego pseudo zabezpieczenia. Żadnego problemu to nie rozwiąże a za to stworzy nowy, taki że każdy nietagowany wpis będzie pisany wraz ze śmeicio-randomowym-tagiem.
  • Odpowiedz