Wpis z mikrobloga

Mirki to jest postanowione na 98%, że moim następnym telefonem będzie #xiaomi - kupione w Polskim sklepie/komisie. Natomiast nie mogę się zdecydować jaki model xiaomi wybrać. Zastanawiałem się nad Xiaomi Redmi Note 4, no chyba że jest jakiś inny telefon godny polecenia w tej cenie. Cena max 1200zł.

Można uzyskać jakieś opinie od Was na temat tych telefonów, tylko najlepiej od osób które posiadają już dłużej ten telefon. Brałem również pod uwagę #huawei #samsung #sony lecz chyba xiaomi ich kosi.

A może jakieś inne marki są godne polecenia w tej cenie?

#smartfon #telefony
  • 9
@psposki: Chce z PL, bo z chin to nie obsluguja jakis tam pasm a ze pracuje w roznych miejscach i chce miec caly czas normalny dostep do zasiegu i internetu to wole zamowic z PL
@madzia2809: No wlasnie ja nie wiem czy w tym tygodniu go nie kupie, moze w nastepnym bo juz moja poczciwa Lumia 640 sie zacina nawet przy odblokowywaniu ekranu :( a jednak tez chce miec dostep
@Komaryt: jasny gwint wykupili :D a jeszcze rano były :P poczekaj jeśli możesz one co chwilę się pojawiają. jak ja chciałam kupić to też 2-3 dni nie było a potem zaś full wypas wszystkie rodzaje :)