Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Narzekacie że nie uprawiacie seksu? Mój facet by Wam pozazdrościł….
Jestem z chłopakiem od kilku lat. Ślub na wiosnę, on ciągle mówi o wybudowaniu domu, jest bardzo zaangażowany, zakochany, robi dla mnie wszystko. Problem jest taki, że… nie ma seksu. Nie wiem co mam o tym myśleć. Moje przyjaciółki mi go odradzały - jest troszkę przy kości i według niektórych może nie jest przystojniakiem. Ja zawsze miałam duże powodzenie u chłopaków, ale wybrałam jego – jest tak inteligentny, wspaniale nam się rozmawia, że wygląd zszedł na dalszy plan. Jestem szczupła, ubieram się kobieco, bardzo o siebie dbam… czy mimo to przestałam się mu podobać?
Od 2 tygodni nie uprawialiśmy seksu. Problem w tym, że nie widzę, żeby on miał takie potrzeby… Już wcześniej kłóciliśmy się o to - on się obrażał i ucinał temat gdy pytałam o co chodzi. Jestem pewna, że nie zdradza mnie – od razu po pracy przychodzi do domu, nigdzie nie wychodzi wieczorami. Wiem, że mnie kocha, dużo rozmawiamy, śmiejemy się, spędzamy czas. Problem jest taki, że kładziemy się do łóżka, ja się rozbieram, kładę obok, przytulam, a on… czyta czasopismo o samochodach…

W pracy czy w tramwajach – widzę, jak się mężczyźni na mnie patrzą. Podobam się facetom. Ale nie temu, któremu bym chciała. Co się stało? Jak to możliwe, że facet nie chce uprawiać seksu? Ja się czuję po prostu odrzucona. Lubię seks, nie boję się niczego, często ja proponuję jakieś urozmaicenia a on… woli normalnie… jeżeli w ogóle do czegoś dochodzi… Jak miałam okres, zaproponowałam, że zadowolę go inaczej – to udawał zainteresowanie, ale za moment poszedł do kuchni włączył na laptopie czołgi i czekał aż usnę. Dodam, że na początku związku nie było takich problemów.

Wiem, że zaraz poleci hejt, ale boję się, że kiedyś go zdradzę i zostawię. Nie potrafię być z kimś, kto mi nie okazuje zainteresowania w łóżku. Wydaje mi się, że facet powinien być napalony, a on tymczasem woli włączać youtuba i oglądać dokumenty o czołgach. Co o tym myślicie? Chciałabym poznać męski punkt widzenia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 95
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Łał, odkryłaś właśnie, że każdy człowiek ma swoje libido i nie każdy facet jest maszynką do ruchania. Są po prostu ludzie, którzy nie mają takich potrzeb seksualnych. Jest jakiś tam cień szansy, że może u Twojego faceta ma to podłoże medyczne - ale nie liczyłbym na to. Raczej "ten typ tak ma". A skoro już teraz mówisz, że:

boję się, że kiedyś go zdradzę i zostawię. Nie potrafię być
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczera rozmowa może pomóc. Powiedz mu wszystko co czujesz - tak jak napisałaś tutaj - że czujesz się nieatrakcyjna itp. Możesz też zaproponować wspólny wyjazd na kilka dni (odpoczniecie, zmienicie przestrzeń, inaczej na siebie spojrzycie?).
Może faktycznie podłoże jest gdzieś indziej - problemy w pracy, poza pracą, problemy ze zdrowiem.
Może to głupie ale wyślij go na podstawowe badania
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to
  • Odpowiedz