Wpis z mikrobloga

@Rafi66: mnie rozbawiła ta scena jak sansa doradza płatnerzom jak trzeba robić zbroje ( ͡° ͜ʖ ͡°) - skojarzyło mi się z tymi oględzinami kim dżong una na memach.
  • Odpowiedz
@Zborro: Ale akurat ta scena miała sens, to byli płatnerze z Vale of Arryn i robili zbroje jak do walk na południu Westeros, na Północy metalowa zbroja podczas zimy to zamarznięcie w niej na śmierć, naoliwiona skóra pokrywająca ją zapobiega temu. Jeśli się przyjrzeć to widać, że ludzie na Północy konsekwentnie tak robią.
  • Odpowiedz
@BigMilk: czyli jak weźmiesz szewca z Grecji to nie bedzie umiał zrobić butów dla Norwega tak? Poza w Arryn tez jest regularna zima, wiec twój argument jest inwalidą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zborro:
Tylko ty sie spinasz
koles ma poprostu racje klimat na poludniu jest inny niz na polnocy i zwyczajne zbroje beda poprostu przeszkadzac
  • Odpowiedz
@Haraj: ja nikogo nie krytykuje tylko wymieniam argument za argument. A babskie fochy w stylu #!$%@? się znasz, nie będę z tobą rozmawiał, bo jestem ekspertem od serialu hbo to wiesz...
  • Odpowiedz
@Zborro:
No bo poprostu #!$%@? sie znasz xD\
Odwracajac twoj argument
jesli powiesz szewcowi z grecji (ktory robil glownie sandaly) zeby robil kozaki dla norwegow to on je zrobi czy nie?
  • Odpowiedz
@Haraj: jasne zróbmy druga elektrodę ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz użyje opcji szukaj "sansa umie robić zimowe zbroje", "sansa doradza", "klimat w westeros". A odpowiadając na twoje pytanie. Dobry szewc zrobi każde buty, bo jest dobrym szewcem, i różne rzeczy widział nie zależnie od klimatu. Ot co.
  • Odpowiedz
@BigMilk: to ty właśnie #!$%@? się znasz, zbroja ma chronić a nie ocieplać. Jak ci zimno to zakładasz futra pod albo nad zbroję. Dodatkowa warstwa skóry na zbroi pęka na takim mrozie i tylko zwiększa jej wagę. widzę wyznawca maksymy gówno wiem, to się wypowiem.
  • Odpowiedz
@BigMilk: zakładając że nie pęka to i tak zwiększa ciężar zbroi i to jest #!$%@? poroniony pomysł, nikt inny poza HBO nie wpadł na takie coś. w dalszym ciągu #!$%@? się znasz
  • Odpowiedz
@BigMilk: ty też nie pisz sam do siebie lel, a z niczym się nie zbłaźniłem, bo skóra pęka na mrozie, tym bardziej że książkowa zima różni się od naszej. to ty wyszedłeś na błazna - zarzucasz komuś że #!$%@? się zna, a sam #!$%@? głupoty bez żadnego poparcia. morda w kubeł
  • Odpowiedz
@BigMilk: @Antenat: Panowie żeby się nie zatracić w dywagacjach, to dalszym ciągu Sansa której jedynym sukcesem było byciem pogardzanym przez cały serial jest trochę zabawna doradzając starym wojakom jak zabezpieczać zbroje na zimę. Brakowało tylko w tej scenie tych notatników i ołówków z Korei. W sumie to o to mi chodziło, ale ze temat się rozwinął to pokazuje tylko sile wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz