Wpis z mikrobloga

Super przygoda dostać 5 zł/h za udostępnianie swojej twarzy, BO W PRACY NA PLANIE NIE CHODZI O PINIONDZE RÓŻOWE TEGO NIE ROZUMIO TO SZCZYTNY CEL BYĆ DYMANYM
Serialowa otoczka jest strasznie januszowa, od statystów po "wypożyczanie" ubrań z odzieżowych sieciówek, noszenie ich z metkami przez całe dnie przez aktorów a potem ich całkowity zwrot "jako nieużywane", co opisywałam w tagu # korpociuchy

#januszebiznesu #logikaniebieskichpaskow #heheszki #niebieskiepaski #pracbaza
Pobierz H.....a - Super przygoda dostać 5 zł/h za udostępnianie swojej twarzy, BO W PRACY NA ...
źródło: comment_BtJE30rsJdXqXsVWP1I4gbqaL2oXkG4G.jpg
  • 83
@severson: Nikt normalny nie pracuje za 50 złotych całymi dniami i wyrzeka się własnej wypłaty.

Do pracy się nie chodzi dla przyjemności a po żeby ZARABIAĆ.
@wiecejnizjednozwierze: weź @sing wytłumacz że ci jego kumple nic by na tym nie zyskali, w końcu w tym siedzisz i może dotrze


@Hannahalla: oczywiscie ze nic by nie zyskali @sing: przeciez statysta nie ma nic do podpatrywania, myslisz ze pojdzie sobie zagadac z rezyserem o robieniu filmow? No way. Jesli chce sie podpatrzyc jak to wyglada na planie to duzo lepiej pracowac jako "podaj, przynieś, pozamiataj i kup wódę"
statystuja bardziej hobbyści chociaz nie wiem co to za hobby jak musisz najpierw odstać kilka godzin na castingu xD ale najwyrazniej 50zl i darmowe żarcie wygrywa xD


@wiecejnizjednozwierze: myślę, że to też chęć jednorazowej przygody, potem oglądasz film i możesz pochwalić się znajomym: "o, patrzcie, w tej scenie przez sekundę widać jak siedzę na ławce" :D a nuż dzieło okaże się kultowe i nawet wnukom będzie można opowiadać ( ͡°
@kiera1
A to dziwne, bo ja parę razy robiłem różne rzeczy przez cały dzień za mniej niż 50zł (czasem za darmo i coś od siebie dołożyłem) i w niektóre z tych dni skorzystałem więcej niż gdybym robił "coś normalnego" za pełną stawkę. A pan chce tylko żreć ;)

Inny przypadek: dzieciaki sobie czasami wyrzucały gnój od koni i takie tam (jeździły też trochę) praktycznie za darmo (bo "wypłatę" przeżarły w ten sam
@severson: Co innego charytatywnie pomóc a co innego dać się robić w balona firemce nastawionej na własny zysk kosztem darmowego pracownika.

Pracować mogę tylko wtedy, gdy mam z tego pieniądze bądź jakieś inne korzyści.
Pracować mogę tylko wtedy, gdy mam z tego pieniądze bądź jakieś inne korzyści.


@kiera1: No to widocznie ktoś uznał, że ma z tego "jakieś inne korzyści". Albo że bardziej opłaca mu się siedzieć cały dzień za 50zł niż pracować cały dzień za 150 albo siedzieć cały dzień za 0.
@wiecejnizjednozwierze: @Hannahalla: nie no, sorry, ale nadal nie kumam czemu tak dużo ludzi was plusuje. Nigdy bym nie pomyślał, że bycie statystą może być sposobem na stały zarobek, a wy próbujecie udowodnić, że są ludzie, którzy naprawdę chcą tak pracować?

Załóżmy, że mam do przeniesienia trochę gruzu z budowy mojego domu. Ekipa budowlańców, którą zatrudniłem, chce ode mnie 500 złotych za wywóz + 400 złotych za pracę. Dlaczego nie mogę