Wpis z mikrobloga

  • 0
Słyszałem np. opinię, że tygrys wygląda jakby był upośledzony (od kumpla, który skończył ASP) :D Jest tu ktoś kto chciałby się podzielić również swoimi odczuciami tego typu? :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Killuminatii zależy co masz na myśli. W terminologii fachowej abstrakcja jest czymś nieprzedstawiającym a więc czymś co nie przedstawia rzeczy, obiektów które istnieją w rzeczywistości. Wg tej definicji to co jest na tym rysunku abstrakcją nie jest bo przedstawia konkretne rzeczy: pysk upośledzonego tygrysa ^^, fragment twarzy, krakena itd.

Jeżeli natomiast pytasz o "historię" w tle tego co tam jest to spieszę z odpowiedzią (lol):
Napisał do mnie ziomek z pytaniem
  • Odpowiedz
@poprostufranek: Skoro chcial pysk tygrysa to po co wrzucasz jakies dziwaczne kosmiczne klimaty? Ta pol-twarz i jakas kosmiczna osmiornica pasuja do tygrysa jak swini siodlo imho. To ze zakrywa nie jest zadna odpowiedzia. Zamiast tego moze wychodzic z naturalnego srodowiska jak dzungla/wysokie trawy czy zblizac sie do wody. Pomyslow jest masa i beda wygladaly naturalnie a nie jak dziwacznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@dob3k przeczytałeś pobieżnie post w którym wyjaśniam dlaczego. Ja wiem ze to jest z dupy ale ziomek dokładnie właśnie tak chciał. Próbowałem delikatnie wytłumaczyć ze tygrys w kosmosie to tak niebardzo ale się uparł ze tak i koniec. Znasz zasadę ze klient ma zawsze rację? ;) jak ktoś coś u mnie zamawia i płaci to nie staram się za wszelką cenę przekonać do swojej wizji ;)
  • Odpowiedz
@poprostufranek: Ok. Doczytalem. Chcial tygrysa i "cosmic". To nadal nie tlumaczy osmiornicy, a tym bardziej pol-twarzy. Czy Twoj pomysl wzorowales na plakatach sf z lat 50tych, bo najbardziej te klimaty mi to przypomina?
  • Odpowiedz
  • 0
@dob3k nie wzorowalem się na niczym. Uznałem, że kosmiczny tygrys jest juz sam w sobie tak absurdalny, że cokolwiek tam zrobię tego absurdu ani nie zmniejszy ani nie powiększy ^^ Poza tym lubię takie odklejone na maxa klimaty. Taki mam styl i zdaje sobie sprawę, że nie wszystkim się to podoba. Ziomek był zajarany i to jest najważniejsze ;) P.S. Pół twarzy to tez koncepcja klienta ^^
  • Odpowiedz
  • 0
Dokładnie taki wzór mi wysłał ten chłopak i do tego miałem dorzucić klimat cosmic. Wyobrazilem sobie krakena który zamiast w morzu "plywa" w przestrzeni kosmicznej a ze tam jest próżnia to stwierdzilem ze dołożę mu jeszcze jakiś kombinezon.
  • Odpowiedz