Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boli mnie dupa gdy czasami widzę dużo brzydszych, głupszych ode mnie, o niższym poziomie higieny itd. którzy mają dziewczyny - i to całkiem ładne, a ja jestem całe życie sam. 23 lev prawik niecałujący.
No #!$%@? na studiach miałem typa co żył w syfie w akademiku (żył w pokoju z innym typem co sprzątali może max 2-3 razy), pościel ta sama przez te lata, często od niego #!$%@?ło, ubierał się w gównociuchy, brudne paznokcie, jadł jakieś gówno, pierdział przy ludziach bez oporu, wcale nie był jakiś przystojny czy duszą towarzystwa a i tak w ciągu tych paru lat na studiach widziałem go w kilku związkach, często na imprezie widziałem jak lizał się z jakimiś przypadkowymi dziewczynami.
No ja #!$%@?. Jak oni to robią?
Nigdy nie robiłem nic w kierunku by znaleźć dziewczynę i zastanawiam się jak ci wszyscy ludzie to wszyscy robią? Nie mam zbyt wielu znajomych i jestem raczej nieśmiały, małomówny, ale to nie znaczy że jestem jakoś bardzo gorszy od tych ludzi bo też mam swoje zalety: atletyczna wysportowana sylwetka, twarz 6/10, #!$%@? 18cm, ładne włosy, ogólnie czysty i zadbany wygląd, ładne perfumy, ładne ciuchy. Do tego mam zainteresowania, zajawki, prowadzę zdrowy i higieniczny styl życia. Mam też niezłe zarobki, własne mieszkanie (kawalerka, ale zawsze własne). Auta nie mam jedynie ale to #!$%@? z tym. Do tego potrafię być opiekuńczy, wyrozumiały, miły, czasami zabawny, sympatyczny. Moją wadą jest raczej taka lekka aspołeczność i brak jaj by pokazać jakiejkolwiek dziewczynie zainteresowanie moją osobą.
Ogolnie mam wrażenie że te wszystkie podchody, gierki związane z tym żeby mieć dziewczynę i dojść do związku to jakiś inny świat dla mnie.
Może mam autyzm?
Ja nie wiem może jestem #!$%@? jakiś. Dajcie protipy jakieś co robić jak żyć.
Samotność mi za mocno doskwiera :[

#tfwnogf #przegryw #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz
źródło: comment_UoiHOCujFXy0srZ8j3YY1ZiTf0egchQe.jpg
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: higieniczny styl zycia czyby inspiracja inso?? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz co ci powiem? To nie jest jakas tam sztuka gry i protip gracza, ale badz szczery. Banalne. Badz szczery we wszystkim co robisz i wypracuj sobie praktyke bycia pewnym tego co robisz lub mowisz. Znasz takie przyslowie fake it until you make it? Mi sie udalo to i tobie sie uda. Jestes niesmialy i to
Nie mam zbyt wielu znajomych i jestem raczej nieśmiały, małomówny, ale to nie znaczy że jestem jakoś bardzo gorszy od tych ludzi bo też mam swoje zalety: atletyczna wysportowana sylwetka, twarz 6/10, #!$%@? 18cm, ładne włosy, ogólnie czysty i zadbany wygląd, ładne perfumy, ładne ciuchy. Do tego mam zainteresowania, zajawki, prowadzę zdrowy i higieniczny styl życia. Mam też niezłe zarobki, własne mieszkanie (kawalerka, ale zawsze własne).


@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz dlaczego nie masz