Wpis z mikrobloga

Panowie z #secura i nie tylko:
Jako że gramy obecnie na serwerze non-pvp, chciałbym zaprosić was na #antica aby oderwać się trochę pacyfistycznej rzeczywistości. Wraz ze znajomym wpadliśmy na pomysł stworzenia grupy szybkiego reagowania, mianowicie wbijamy 45-60 lvle, spokojnie można to wbić tydzien, wiarygodnym mireczkom sypne troche złota na rozruch gdyż kupiłem 500k.
Można zacząć PK już na wczesnych levelach, zachęcam do stworzenia postaci i postawienia jej na offline training w razie gdybyś jednak zmienił zdanie i zechciał z nami grac ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Liczy sie fun, synchronizowane comba i wojska specjalne mirko. Obowiązkowo każdą akcje nagrywać będę ja, wraz z nagraniami z TS-a i chętnie je zmontuje. Kiedyś uczestniczyłem w popularnych akcjach tzw. "Ola Rzepka" gdzie stworzyliśmy rodzine "Rzepek" (Ola Rzepka, Paulina Rzepka, Grazyna Rzepka, Jaś Rzepka itd.) Na 15 levelach trapowaliśmy wyższe levele i konsekwetnie zabijaliśmy dzieląc sie lootem. Myśle że byłoby to fajne przeżycie, zwłaszcza w te nudne wieczory :D

Tak to wyglądało 7 lat temu, gorąco zapraszam, nick "Magical Ilmo" :D
#tibia #tibiazwykopem #grajzwykopem #gry #mmorpg
rvnow - Panowie z #secura i nie tylko: 
Jako że gramy obecnie na serwerze non-pvp, c...
  • 14
  • Odpowiedz
@rvnow: ja dziękuję, dla mnie się liczy to żeby wbić poziom i poprzechodzić / pozdobywać rzeczy których nigdy wcześniej nie miałem okazji. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@rvnow: no retro pvp to jest stary system pvp, gdzie masz jedyny możliwy "sposób ataku" z tą raczka jak kiedys to było. a Antica to nowy system gdzie masz ten system swapów i w ogóle szkoda gadać o nim XD sam sie przekonasz grając tam
  • Odpowiedz