Wpis z mikrobloga

Mirki,
Po złożeniu wypowiedzenia w Play dostałem nową ofertę na przedłużenie. Wygląda następująco: Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy, Internet (10 giga z lejkiem), do tego TIDAL i Showmax. Umowa jest na 18 miesięcy). Cena to 30 złotych brutto. Wydaje mi się że jest atrakcyjna. Jak myślicie, brać? Warto jeszcze dodać, że nowe warunki wskakują 2 miesiące przed końcem starej. Nie wiem w sumie czy coś lepszego uda się wynegocjować. Brać czy jeszcze im marudzić?

#telefony #play #tmobile #orange #android
  • 17
@frusio: Nie znam się to się wypowiem, a2 ma jeszcze lepsze warunki, ale nie wiem czy to na stałe. Darmowe rozmowy, SMSy i nielimitowany internet za 19.90zł. Dzisiaj się dowiedziałem i nie wiem co o tym sądzić
@frusio: jak z tidala i showmaxa zamierzasz korzystać, to oferta jest dobra. O ile Tidal na cały okres umowy (warto dopytać), a showmax pewnie na 12 miesięcy. Z tego co czytam na forum telepolis, możesz zejść nawet do 25 zł, ale wtedy raczej bez showmaxa.
@Clear: Tak Tidal na 24 miechy, Showmax na rok. Z jednego i drugiego korzystam. W sumie showmax mnie nie interesował, ale za darmo skorzystałem i w sumie mi się podoba :)
@frusio: No właśnie, skoro już korzystasz, to pytanie, czy od nowa będzie się liczyć ten okres 12 miesięcy (dla showmaxa) i 24 miesięcy (dla tidala).
Zdaje się, że one nie są częścia umowy, tylko osobnymi promocjami, a z nich już korzystasz...
@frusio: Może skusisz się na którąś z najnowszych propozycji Plusha? W swojej ofercie posiada dwie opcje oferty abonamentowej za 25 zł.
- Umowa na czas nieokreślony: Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich, 10 GB na start (im dłuższy masz staż w sieci, możesz otrzymać co 3 miesiące więcej transferu – max 20 GB). Dodatkowo bezpłatny transfer na Social Media, możliwość aktywacji usługi „Wakacje”, która polega na tym, że możesz zawiesić