Wpis z mikrobloga

I tak już jestem zajebistym outsiderem w swojej #pracbaza, ale pozostawilam pytanie przełożonej bez odpowiedzi, jak chciała się dowiedzieć gdzie jadę, kiedy pytalam o urlop. Ona jedzie niedługo na teneryfe, inna koleżanka właśnie wróciła z Sycylii, inna jest teraz w Zakopanem, kolejna jedzie gdzieś do Hiszpanii, nie pamiętam gdzie. A ja planuje jechać do, #!$%@?, Czarnobyla. Jak żyć wsrod normikow, nie wiem.
#czarnobyl
Kto był? Jakieś rady?
  • 23
@Mihau88 byłeś może w fujyamie którejś ? Da radę wejść na dach? Ogladalam na tuberides że coś tam musieli podkladac i się podciągac, nie wiem czy ja tak dam radę, a zajebiscie marzę od lat żeby tam wejsc xD
@Mihau88 z aliena tours może?? Bo ja jeszcze nie zdecydowałam, dopiero w październiku będę jechać. Na razie nie wykluczam zwykłego biura, strefa zero jeszcze nie odezwała się czy będzie późniejszy termin bo ichniejsze mi na razie nie pasują ;p
@Kynareth: tak z aliena, bierz pod uwage, że jadąc z nimi nie powspinasz się za bardzo na oko moskwy (nam pozwolili na 1 piętro). I przy najtanszej wycieczke dosyć szybko się leci po tych miejscach. Mimo to byłem na fuyijamie, basenie, przedszkola, szkoła, wesołe miasteczko kilka budynków na wsi, czarnobyl, elektrownia i pare spacerów ulicami prypeci.
@Mihau88: Dobra, to możesz mi coś ciekawego opowiedzieć? Jak jedzenie, spanie itd? Na której opcji wycieczki byłeś? Na chwilę obecną jak mi ze strefy zero nie dadzą znać albo nie bedzie terminu dogodnego to też z aliena pojadę chyba :P Napisałabym pm ale chyba zablokowane masz.