Wpis z mikrobloga

Jest coś gorszego niż dialer w Samsungach? Mam Galaxy S7 i to jak on działa i jak długo się uruchamia, to powoduje, że odechciewa mi się z niego korzystać. Odnoszę wrażenie, że apki, które powinny chodzić gorzej, to chodzą lepiej na Samsungu niż taki dialer czy smsy. Instagram czy Chrome uruchamia mi się szybciej.
Jest to mój pierwszy Samsung i już mam uraz do #touchwiz
Zainstalowałem sobie apkę drupe ze sklepu Play, ale nie jestem fanem posiadaniu wielu aplikacji o takich samych funkcjach, bo dla mnie to zaśmiecanie telefonu.

Jakie macie spostrzeżenia użytkownicy Samsungów? U Was też to chodzi tak koszmarnie wolno?
#samusng #galaxys7 #andorid
  • 6
@Vestor: kupiłeś telefon który jest taki najbardziej... średni - w tym znaczeniu zrobiony tak, żeby podobać się 99% odbiorcy. Ludziom zwykle nie przeszkadza mulenie skoro biorą dużo gorszego iphona jak ciepłe bułeczki, to się przyzwyczaj. Następnym razem kup coś mniej mainstreamowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Touchwiz mulił, muli i będzie mulić. Poczekaj na recenzje Note 8, na bank będzie o ścinkach i braku płynności interfejsu, jak było
To był jeden z niewielu telefonów, który spełniał moje wymagania (skaner linii, dobry aparat, wodoszczelność i nie kosztował dwóch moich wypłat xD
Ogólnie z telefonu jestem zadowolony, ale jedynie Touchwiz mi się nie podoba i to jak obciąża telefon.

Jeśli chodzi o prędkość działania, to teraz najbardziej podoba mi się One Plus 5, ale ten znowu nie ma wodoszczelności. Poza tym jest i tak droższy od Samsunga w tym momencie.