Wpis z mikrobloga

@dejmiejn: Życie z tym silnikiem jest wspaniałe :) Mocny, według mnie najlepszy silnik w klasie, nie licząc silników z Cupry czy Golfa GTI. Pali średnio 7-8 /100 wszystko zależy oczywiście od stylu jazdy - maksymalnie mi wziął 9.5, ale to już cisnąłem mocno po autostradzie. Oleju nigdy nie dolewałem, a mam już 40k przejechane i to w bardzo dynamiczny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Generalnie bardzo
  • Odpowiedz
@michau6211 jestem świeżo po jeździe próbnej Leonen SC 1.8 - całkiem dobrze się to zbiera :) wnętrze mnie trochę zawiodło, szarość szarość, szarość. A3 wygląda dużo lepiej w środku ale to chyba nie usprawiedliwia różnicy w cenie
  • Odpowiedz
  • 0
@dejmiejn ten samochód waży 1205 kg... Po dotarciu będzie jeszcze lepiej ;-). co do środka - no niestety to tylko Seat, chociaż jakość spasowania jest nawet akceptowana. U mnie w wersji Fr skóra jest przeszyta czerwoną nicią, dodatkowo można sobie wybrać kolor podświetlenia wnętrza (biały albo czerwony, w zależności od trybu jazdy), dlatego idzie się przyzwyczaić. Nad czym się jeszcze zastanawiasz?
  • Odpowiedz
@RoundStic: Cześć. Leon przede wszystkim dobrze się prowadził, a Audi szczerze mówiąc niczym szczególnie mnie nie zachwyciło... A cena dużooo wyższa.
Nie wiem, z tych co podałeś chyba znowu wziąłbym Leona :) Celujesz w nówkę czy używany? Ten silnik 1.8 TSI 180 w tej budzie naprawdę robił robotę. Nigdy nie wziął mi oleju, co aż dziwne bo ja lubiłem wykorzystywać cały zakres obrotów ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz