Wpis z mikrobloga

  • 23
Czy nie odnosicie wrażenia, że aktualni pctowi gracze dzielą się obecnie na graczy ze sprzętem "mogę odpalać tylko proste gierki" i na graczy rodzaju "4k, 60 FPS, 200 fpsow w battlefield 1"? A gdzie Ci przeciętni, ze średnim sprzętem niegrajacy na ultra, nietoczacy wojny z konsolowcami? #pcmasterrace, #xboxone #ps4 #gry #konsole
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rothenburg-vw czyli to kompleks bogatszych z pctem w najwyższej opcji mszczacych się na konsolowcach z klockiem za 999 zł? Chodzi mi o generalna genezę czynienia tegoż - sam jestem posiadaczem obu, bo wszystko ma swoje wady i zalety w moim odczuciu.
  • Odpowiedz
@Smartek: Ja mam 5 letni sprzęt z Radeonem chyba 7750 HD i GTA V, Wiedźmin 3, inne Metra i wymagające gry itd. chodzą na wysokich bezbłędnie. XD A konsole są również zajebiste i używam tego i tego.
  • Odpowiedz
gdzie Ci przeciętni


@Smartek: Bogaci mają ciśnienie żeby się z bogactwem obnosić, biedni mają ciśnienie żeby swoją biedę manifestować. Średniaki widzą #!$%@? pierwszych i przypał drugich, zdają sobie sprawę że wcale nie mają tak najgorzej i tyle.
Sam siedzę na zablokowanym Core i5 i GTX 1050 Ti, a w nowych grach bawię się raczej w 30 niż 60 fps. Będzie hajs to się będzie upgrade'ować, a do tego czasu trzeba
  • Odpowiedz
@Reality: To w jakiej rozdziałce ty grasz? 1024x768? Ja mając HD7770(świeć panie nad jego duszą) w wieśka i gta musiałem grać na low w 720p bo były dropy(chociaż to mogła być wina phenoma 965).
  • Odpowiedz
@Shamson: Nie no w full hd oczywiście wszystkie gry. Ja nie mam pojęcia czemu tak jest, ale jestem zadowolony, że od 5 lat nie musiałem inwestować kompletnie nic dodatkowo w komputer i oby jak najdłużej. W gta v mam chyba 50-60 fps w gta v na wysokich, max aut, przechodniów.
  • Odpowiedz