Wpis z mikrobloga

#motocykle #transport #drogi #motoryzacja
Oglądając ten film doszedłem do wniosku że dobrym sposobem na powstrzymanie gimbo motocyklistów zajeżdżających wioski, mniejsze miejscowości, tereny leśne jest budowanie progów zwalniających dla motocykli lub innych przeszkód, takie coś mogłoby nastąpić na wniosek mieszkańców, zatwierdzane przez gminę lub inny organ i przez ten organ realizowane. Co o tym pomyśle myślicie? To musi być ciężkie być wystawionym na te zagrożenia i utrudnienia powodowane przez nich w końcu.
m.....6 - #motocykle #transport #drogi #motoryzacja 
Oglądając ten film doszedłem do...
  • 25
  • Odpowiedz
@maros116: W mojej okolicy też jeżdżą i wszystkich #!$%@?ą. Progi nic nie dają bo musi być odwodnienie po lewej i prawej stronie więc nie zwalniają tylko zjeżdżają do krawędzi drogi. @PMV_Norway: Policja też nie daje sobie z nimi rady. Uciekają w las i tyle ich widać. Oni mimo, że mają navare to jeszcze ani razu ich nie złapali. Łatwiej męczyć kierowców za złe parkowanie.
  • Odpowiedz
@Slawek91 bo to nie jest tak, na wszystko jest sposób. Tylko trzeba z głową. Mieszkańcy sami nic nie zrobią, bo przecież zatrzymanie takie jak na filmie nie jest legalne. Ale wierz mi ze dobra wola i policja da radę
  • Odpowiedz
  • 0
@maros116 rozumiem że tacy "motocykliści" odwalaja jest złe ale mieszkańcy też są ich warci. Łapią pod kask i szarpią albo niszczy cudze mienie też nie są święci
  • Odpowiedz
@Pantokrator: niszczenie przyrody, płoszenie zwierząt, niszczenie szkółek leśnych, niszczenie pól, agresywne narażanie na niebezpieczeństwo przechodzących spacerowiczów. Jakie są korzyści dla mieszkańców, turystów? Hmmmm... ?
  • Odpowiedz
@maros116 no już widzę te stada spacerowiczów w szczerym polu.I tych motocyklistów walących przez pszenicę.A co do zwierząt - mają lasy, a na polach i łąkach i tak ryzykują kulkę od myśliwego. To jakiś absurd - chłopaki na enduro najwyraźniej zostawili lasy w spokoju, to ból dupy i agresja wieśniactwa, jak to tak, że po nieużytkach sobie jeżdżą. No jak tak cholera można?!

@PawelW124 jak zgaduję zdjęcia rozjechanych zbóż i
  • Odpowiedz
@Pantokrator: jak tych debili zasuwających na tych motorynkach, tak jak ten debil się chwalił na filmiku - że jego złom jest warty 40 tys. zł. stać na to, to czemu nie stać ich na to żeby jeździć po płatnym torze? Czemu muszą niszczyć, wpieprzać się komuś pod dom, na pole? Chwalą się w komentarzach pod filmem że piłują motory pod domami ludzi których nie lubią, motościerwo należy tępić, robactwo prymitywne
  • Odpowiedz