Wpis z mikrobloga

#rozowepaski czesto pisza stulejmanom, ze prawictwo w ogole by im nie przeszkadzalo, ze prawik 25lv to spoko sprawa. Pisza, ze to super, ze bedzie jego pierwsza i w ogole. Gdy dochodzi jednak co do czego jest calkowicie odwrotnie, wezmy taka @Theia . Chcac obrazic osoby, ktore mnie wspieraja jak je nazwala? Dziewicami... Pierwsze pejoratywny skojarzenie, ktore przyszlo jej do glowy celem okreslenia ludzi mnie popierajacych to dziewice. Warto wspomniec, ze nie uzyla tu nawet slowa prawiczki, ale dziewice, chcac jeszcze bardziej ponizych nieruchajacych. Nie dajcie sie zwiesc klamstwom rozowych, jesli rozowy mowi, ze prawictwo jej nie przeszkadza to klamie.
#logikarozowychpaskow #tfwnogf
  • 29
@wisnia6666: tak, celem socjalizmu stulejarnego jest obalenie konstruktow spolecznych. I nie zrobi sie tego za pomoca gender czy nauczaniu seksualnemu, trzeba zniszczyc role spoleczne u podstaw, zniszczyc fundamenty.
@jak_to_tak: przeciez to wy wmawiacie stulejom, ze chcecie prawiczkow. Od roku prowadze krucjate z ta gowno teza. @PiotrDab: ja sie nie boje zagadac do rozowego, po prostu nie bede do niej zagadywal. To ona ma zagadywac do mnie, a nie ja