Wpis z mikrobloga

Jakiś tydzień temu Przyszedł do mnie Wujek z córką, przyszedł nie bez powodu, a powód był taki że kupił swojej córeczce pierwszego smartphona. Telefon widzę jakiś z średniej półki, wujek się chwali że półtora tysiąca dał, i wydał tyle żeby na lata było a nie że po miesiącu się zepsuje. Poprosił mnie żebym wytłumaczył co jak się robi w tym telefonie, poklikałem pokazałem i powiedziałem że jak chcą instalować aplikacje to muszą sobie konto zrobić w google. Jednak że wymigiwali się że muszą już iść i czy bym się na swoje nie zalogował, no i głupi się im zalogowałem ale powiedziałem że jak za dwa dni się nie wylogują to sam się wyloguje, potem jak wychodzili widziałem jak stali koło klatki i neta mi kradli, pewnie coś mała ściągała. Ogólnie o sprawie zapomniałem aż do dziś, gdy włączałem sobie moje lajkowane filmy na yt, zamiast mojej muzyki zaczął mi gadać jakiś pedał od Minecrafta! Zobaczyłem dalej a tam dziesiątki filmików z miniecrafta i innych gówien zalajkowanych, tak się zirytowałem że postanowiłem jej sformatować telefon, niech się teraz męczy małe k urwisko.
#nadtag
Myrcopeles - Jakiś tydzień temu Przyszedł do mnie Wujek z córką, przyszedł nie bez po...

źródło: comment_bt3hzUx1mtSGQgb8Xmolap7agxs7riYq.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myrcopeles: nowe konto to kwestia 20 sekund więcej, chyba że największym problemem było wymyślenie jakiegoś słit nicku dla młodej to trzeba było jej ustawić OSKAREKHEHEXDDD@gmail.com
  • Odpowiedz