Wpis z mikrobloga

@Leninzone: Rozumiem, gdybyś napisał coś w stylu "Dobra oprawa upamiętniająca historię, ale ci sami ludzie (...)" Ale nie. Lepiej pluć na wszystko co związane z Polską, bo mogli uczestniczyć w organizacji tego ludzie, którzy projektowali te szaliki (foto bardzo stare z resztą). W organizacji tamtej oprawy uczestniczyły setki osób, a nie tylko ktoś kto ma taki szalik. Uwielbiacie szufladkować wszystkich których nie lubicie i wrzucać do jednego wora, ale nie przeszkadza
skoro wyrośli to czemu targają ze sobą nazi-flagi?


@nie_jem_grzybow: skoro targają to czemu nikt nie wstawił zdjęcia z tego roku, tylko sprzed 15?

Tolerowanie na trybunach naziolstwa


@nie_jem_grzybow: jakiś dowód na tę tolerancję? Ja na trybunach nigdy takich flag nie widziałem, za to wiele razy słyszałem jak gniazdowy powtarzał żeby nikomu nie przyszło do głowy udawać małpich okrzyków gdy przy piłce jest murzyn, albo przed meczem z BVB kilka razy
@philger: macie u siebie grupy sympatyzujące z nazizmem nie ma co się czarować. Tedy Boys 95 wywiesiło kiedyś flagę gdzie 95 stylizowane było na swastykę, wild boys ze stylizowanym s na końcu też wisiało jeszcze w 2014. jakoś nikt z "patriotów" czcicieli PW nie zrywa tych flag i nazioli ze stadionu nie wyprasza. śmieszy mnie wasza hipokryzja.
BojWhucie - @philger: macie u siebie grupy sympatyzujące z nazizmem nie ma co się cza...

źródło: comment_VwL7vYWVoJWnWxso2ldZ4da9mR0a3Hhn.jpg

Pobierz
@BojWhucie: już jadłem, a głupot nie trawię, więc nie kłopocz się już z produkowaniem swoich wysrywów.
A więc wśród kiboli w latach 90 byli neonaziści - wow! odkryłeś amerykę!. Zauważ jaki był trzon chuliganki w latach 90 - zwykle to byli skinheadzi, którzy w dużej mierze byli #!$%@? na punkcie nazizmu. Teraz troszkę to się zmieniło i wraz ze spadkiem popularności subkultury skinheadów - nazizm również stał się 'niemodny'. Tak samo