Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros #warszawa

Drogie murki, niedawno otworzyłem z kumplem sklep w Warszawie na Wolskiej 89. Ceny dosc niskie i dla kazdego murka na haslo wykop znizka 20% na wszystkie olejki. W razie pytan piszcie misiaczki.
  • 28
  • Odpowiedz
@xardas060 ja to wszystko wiem. Zastanawiałem się jak to wygląda właśnie od strony sklepu i już kumam zależność. Faktycznie 2ml parowników na fabryczne grzałki za wiele na rynku nie ma, więc wszyscy biorą SMOKa który zaczął robić pod europejskie ustawy.
  • Odpowiedz
@dl91 Wysyłacie, czy nie bardzo? Chętnie bym sobie coś kupił w najbliższym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety jechać 300 km do stolicy mi się nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dl91 Jasne. Teraz pytanie jakie opcje wysyłki będziecie mieli... No i oczywiście cennik liquidów :p. Co do wysyłki mam na myśli jakiś priorytet/ odbiór w punkcie (lub na poczcie)/ paczkomaty. Jak ceny fajne (z rabatem czy bez, chociaż wiadomo jak by było lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to może bym się na coś zdecydował.
  • Odpowiedz
  • 0
@LuckShadow: na pewno kurier lub poczta. Wolałbym nie wysyłać za pobraniem. Raz, że drożej a dwa że czeka sie na kase. Jeśli dogadamy sie na słowo. O ma być i za ile to wiadomo, że rabat. Jeśli przez allegro to też będzie ale nie tak duży. Podejmoesz decyzję.
  • Odpowiedz