Wpis z mikrobloga

@dl91: A ja z innej beczki. Powiedz mi jak jest z asortymentem sprzętu w wejp szopach. Jeszcze w temacie modów i boxów nie jest źle, czasem coś fajnego bywa, ale jeśli chodzi o parowniki to jest jakaś apokalipsa, wszyscy sprzedają tylko chłam od SMOKa i nic poza tym. Ustawa?
@AdamFrey: legalnie, powyżej 2ml nie znajdziesz. chyba, że u kogoś pod ladą lub używany gdzieś w internecie od kogoś.
Wiesz, jak poszukasz to zawsze znajdziesz ale nie w sklepach.
@dl91: Nie no, ja rozumiem o co chodzi, bardziej się tych SMOKów nieszczęsnych czepiam. Spójrz - taki na przykład Merlin Mini. Świetny atomizer i 2ml pojemności, a nigdzie tego dostać nie idzie stacjonarnie.
@ZjemCiNoge: Cześć. Nie jest moją intencją spamować wykop produktami ze sklepu i zachecac raz dziennie mirkow do przyjscia. Rzuciłem hasło, że jest nowy sklep i od razu poinformowałem o rabacie dla mirków. Napisałem później nasz adres na fb i informacje, ze wlasnie tam robimy teraz rozdajo :) dziękuję w kazdym razie za rade.
Nie ma w hurtowniach bo nie są zgłoszone. Nie są zgłoszone, bo jak określić ilość nikotyny/buch (co jest konieczne do zbadania przed zgłoszeniem) jeżeli nie ma tam zespołu grzewczego? Tak samo nie ma zgłoszonych dripperów, gdzie dodatkowo trzeba określić pojemność której drippery zazwyczaj nie posiadają.
Są inne konstrukcje oprócz smoka (np. Wismec Reux jest chwalony). Dla kogoś kto się przesiadł na rta czarny rynek jest pełny propozycji, można też zamówić samemu cokolwiek