Wpis z mikrobloga

@liga: wybitnie tech karta na jade druida, spell priesta i evolve shamana. W pozostałych przypadkach mało zrobi

Czy ja wiem czy to wyrzuci jade druida z mety, wątpie, musiałoby tym grać ponad 50% ludzi
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: jeszcze kwestia taka że to się będzie grało max 1 sztukę w decku, więc kwestia szczęścia czy jade druid się nie nastackuje wczesniej albo priest zrobi combo z lyrą.
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: Jako gość grający priestem 99% czasu powiem Ci, że akurat dla priesta strata kilku 1 mana spelli w late gamie albo poźnym midzie jest dobra, przynajmniej shadow vision powyciąga to co chcę. PW:S służy w lejcie tylko do dobrania innej karty, madness ma mało celi do złapania w lejcie, reszty nie gram.
  • Odpowiedz
@Pytoo: To akurat prawda, dla Control Priesta nie bedzie to problem. Jedynie combo wersje dostana troche po dupie.
@rdy: Dokladnie, to bedzie na pewno jedynie grane jako 1-of, jako tech karta, i nie da rady pomoc nam w kazdym takim meczu, ale na pewno drastycznie zwieksza szanse tak czy siak.
  • Odpowiedz
@liga: W turniejowym meta nie będzie grane. Jak jakiś czas temu było w c--j magów, dosłownie każdy brał maga na turniej, to i tak nikt nie techował nawet jednego niszczenia sekretów, chociaż daje to przynajmniej +30-40% więcej szansy na wygranie tego matchupu.

Strzelam, że ta karta daje podobną przewagę z kilkoma deckami w meta i podobnie jest zupełnym chłamem z całą resztą. Więc poza ladderem raczej nigdzie się nie pojawi
  • Odpowiedz
@liga: jeszcze jakby niszczyła w talii nie w ręku to spoko, można pomysleć i tym jade druidem jakoś to ograć z pomocą licytatora czy nurisha xD szkoda bo ta karta słabymi statystykami będzie wymuszała granie control deckami.
  • Odpowiedz