Wpis z mikrobloga

@PoProstuOna Pozory mylą. Nie jestem aż takim potworem. ;-) Też myślałem nad wrzuceniem Ciebie na czarną, ale stwierdziłem, że mogę się mylić co do Ciebie, bo nawet jako zacietrzewiony, pochopnie wydający wyroki furiat dopuszczam zawsze choćby maleńką możliwość, że mogę się mylić, ale to juz zależy od aktualnego stopnia zacietrzewienia. ;-) Po powrocie do świata żywych nieco on spadł. A czego tak w ogóle się uczysz, jeśli można zapytać?
@PoProstuOna: Przestaje mnie to bawić. Zobacz, ludzie nawet restreamy zaczęli oglądać i je komentują i piszą wciąż to samo, więc chyba nie jestem już najbardziej uzależnionym osobnikiem.
@PoProstuOna: Wiem. Chciałem po prostu zwrócić Twoją uwagę na to zjawisko. Sam stream jest fenomenem, ale to, że ten tag jest tak aktywny mimo braku streamów i ludzie chcą oglądać ich powtórki (nie fragmenty w postaci shotów, ale całość) jest dla mnie już nie do ogarnięcia.
@PoProstuOna: Wiem. Jest to dla mnie po prostu zdumiewające. Spodziewałem się czegoś takiego biorąc pod uwagę popularność reality show w latach 2000, ale myślałem, że dalszy rozwój tej formy rozrywki nastąpi nieco później. Do tego ta ilość kasy jaką Daniel na tym wszystkim zbił. To też było z początku dla mnie szokujące. Jestem ciekaw co będzie dalej i co jeszcze czeka nas za parę lat. Chyba za dużo książek sci-fi, a
@G-R-B: Tam gdzie popularnosc i pieniadze, tam niemal wszystko jest do przewidzenia i to troche nudzi. Za jakis czas poczytam o Danielu. Jak pokierowal swoja 'kariera'. To mnie interesuje. A teraz...czy mozemy o nim juz nie mowic?