Wpis z mikrobloga

Zostały mi wylosowane takie oto wyzwania/zajęcia:

a. Wyzwanie - powiedz obcemu na ulicy że ładnie wygląda
b. Zajęcie - obejrzyj stary, czarno-biały film europejskiej produkcji
c. Zajęcie - zagraj internetowo w kalambury

Wybrałem A oraz B (niestety B nie udało mi się zrealizować - ale zrealizuje je później - wybrałem dwa filmy - The Artist oraz Sin City 1 i 2).

Jeżeli chodzi o A - nie chciałem być nadzwyczajnym creeperem i stalkerem - zresztą ciężko jest poprowadzić rozmowę dalej w momencie jak komuś powiesz, że ładnie wygląda. A krzyknięcie tego i ucieczka wygląda niepokojąco.
Wybrałem w takim wypadku dwie możliwe sytuacje - pierwsza to powiedzenie nieznajomej dziewczynie, że ładnie (słowo klucz) wygląda z aparatem na zębach (sam noszę więc potrafie połączyć się psychicznie pod temat drucików : D).

Druga sytuacja natomiast była przy okazji robienia salt na hali gimnastycznej (ćwiczę gimnastykę to i też mógłbym pogadać na ten temat) - i akurat nieznajoma robiła bardzo dobre techniczne obroty - więc pochwaliłem, że bardzo ładnie (słowo klucz) jej idą te backflipy i frontflipy od strony technicznej.

Każda z sytuacji wyciągnęła krótką rozmowę.

Dodatkowo polecam książkę 101 zabaw filozoficznych jeżeli ktoś chciałby otworzyć swój mózg na nowe doświadczenia. Chociaż nie wiem na co wpłynie "Oglądanie zwłok ptaka" - aczkolwiek na wykopie stuleja mocna - więc każdy może przejść to zadanie w swoim domowym zaciszu.

#mirkowyzwanie #mirkozajecie
  • 5
@bazibart: Oglądałem i amerykańską i rosyjską wersje - Genialne *_________* - Właściwie chciałem zawęzić zadanie do samego czaro - białego filmu. Nie chciałbym chwytać się Charliego Chaplina : |