Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, funduję takie coś (ala #rozdajo) czego chyba jeszcze nie było na tym portalu.
A mianowicie: **nocleg w 2-3* hotelach w Łodzi (dla dziesięciu osób lub par) za prawie free!

I nie, nie chodzi mi o noclegi w słynnym hotelu alicja :D

Dlaczego? Jest to bonus-wynagrodzenie dla osób które wezmą udział w badaniach które prowadzę na Uniwersytecie Łódzkim.

Co trzeba zrobić żeby spać w Łodzi za free?
1) Plusować ten wpis żeby dotarł do jak największej liczby osób (każdy plusujący bierze udział w losowaniu przez mirkorandom szeleszczącego banknotu 50 zł, nawet jak nie spełni pkt 2 – losuje jutro [czwartek] o 20)
2) Przyjechać do Łodzi i wziąć udział w badaniach dot. Łodzi w kontekście turystycznym (krótki wywiad prowadzony na 3 etapach – przed przyjazdem (telefoniczny), podczas pobytu i 2-3 miesiące po pobycie (też telefoniczny).

Ponieważ dużej różnicy między 1-ką a 2-ką w hotelu nie ma, w grę wchodzi 10 pobytów w dwójkach więc możecie wziąć udział z drugą połówką – dla mnie nawet lepiej jak poznam opinie zróżnicowanej płciowo grupy Tak samo z wiekiem, nie ma ludzi za starych :D – fajnie żeby badani nie mieli średniej wieku 19 lat

Jest to też pomysł na budżetowy romantyczny pobyt i przekonanie się ile tak naprawdę warte są Bałuty #pdk
Jeżeli macie już zaplanowany wyjazd do Łodzi - też piszcie, nie będziecie stratni!

Zainteresowanych zapraszam po szczegóły do kontaktu mailowego** michal.duda@unilodz.eu

Zasady: dorośli ludzie, ostatecznie >16 lat:(. Zielonki mile widziane! :)

#podroze #podrozojzwykopem #turystyka #ogloszenie #szukam no i wołam miasta: #wincyjtagow #warszawa #gdansk #poznan #kielce #polska #wroclaw #bialystok #slask #katowice #rzeszow #lublin #szczecin #trojmiasto #radom #bytom #krakow #olsztyn #torun #bydgoszcz #zielonagora #gorzow #lublin #lodz
Pobierz
źródło: comment_ChQvX6QkN8OwBBxT6nhX8VIULhJH9180.jpg
  • 9
@orlando74: Haczyk taki, że zwykle badania z turystami prowadzi się na miejscu jak już przyjadą, coś zobaczą, coś poczują, a nie tylko gdy wyobrażają sobie miejsce docelowe. Celem jest zbadanie na trzech etapach procesu podróży i odbioru miasta. Jak się domyślasz, ciężko dotrzeć do turystów zanim przyjadą - stąd pomoc wykopu i poświęcenie mojego keszu dla ochotników żeby zachęcić, rozreklamować badania i zrekompensować poświęcenie dla mnie tej godziny-dwóch życia :-)
@Novigrad: Zgodnie z zasadami, wśród plusujących wylosowałem nagrodę - 50 zł na co tylko chcesz. W załączniku wynik z mirkorandoma. Wołam @sprzedam_nerke - napisz mi na PW jak chcesz otrzymać nagrodę czy tradycyjnie na konto, czy w formie pizzy czy jakoś inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki wszystkim za plusy, dzięki wbiciu tego w gorące zgłosiło się trochę osób, liczę że badania się powiodą :)
Pobierz
źródło: comment_szSNpXhyllnBb8KfXT1tiby4ZSbUB4XO.jpg