Wpis z mikrobloga

Mirki ostatnio oglądam sobie na YT filmy o #duchy,jest kilka ciekawych kanałów,widac że ludzie robiący takie wypady w różne miejsca są zajarani tematem i traktują to na poważnie,ale jakoś nie mogę w to wszystko uwierzyć,najbardziej zaintrygowało mnie urządzenie zwane SB7 spirit box,troche poczytałem na jego temat,działa na zasadzie wyłapywania jakiś fal radiowych tu więcej https://sklep.cosplayworld.pl/p/187/3194/ghost-hunters-p-sb7-spirit-box-am-fm-glosy-z-zaswiatow--evp-amp-urzadzenia-audio-ghost-hunters-lowcy-duchow.html do tego jest stosunkowo drogie jakby nie było,no ale ja prdl,przeciez tj jakaś ściema,no jak można za pomocą jakiegos tam radyjka i głośniczka porozumiewać sie z duchami?macie jakies doświadczenia z tym tematem?wierzyc w to czy #heheszki ? wypowiedzcie się,przykładowy filmik z kanału Polish Paranormal TV https://www.youtube.com/watch?v=-zY_jhe2siw #ciekawostki #demon #technologia i dalej #niewiemjaktootagowac
atrax15 - Mirki ostatnio oglądam sobie na YT filmy o #duchy,jest kilka ciekawych kana...

źródło: comment_m9cDyHxiwgfZ4HY1VXjQfypclNwjsWWA.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Faktem jest, że czasami wśród jednorodnego szumu udaje się nagrać "cuś". Obróbka komputerowa sprawia, że owe "cuś" przypomina głos (słowo, krótkie zdanie). Reszta to kwestia wierzenia lub nie. Jedni słyszą głos ducha, dla innych to nadal szum ale z obróbką.
  • Odpowiedz
@7tytus: no tak ,może i tak ale jak sam wspomniałes "obróbka komputerowa" a to wszystko jest nagrywane bez obróbki jak oni chodzą po różnych lokacjach,dopiero w domu mogą to ewentualnie obrobić,przecież nie maja przy sobie sprzętu do obróbki dźwiękowaj,tylko sb7, glośnik,dyktafon i jakąs kamere/telefon do nagrywana obrazu,no i niby te głosy cos tam mówią do tego głośnika jak on zada pytanie,oczywiście nie zawsze,ale jest pytanie i odpowiedz,jakoś nie chcę mi
  • Odpowiedz
@nicniezgrublem: no ja wiem że na pewno jest sprzęt dla audiofilów który kosztuje krocie,ale oni nie kontaktują się z duchami za jego pomocą a tu ewidentnie jest taki temat,no ale skoro to lipa to...lipa,a juz miałem nadzieje że jest w tym chociaż ziarno prawdy
  • Odpowiedz
@atrax15: Chodzisz z tym radiem i nagrywasz niby szum. wiadomo, że prawie zawsze uda Ci się nagrać coś, co przypomina głos, a dlaczego? bo w naszej atmosferze lata wszędzie wokół tyle fal radiowych na różnych częstotliwościach oraz poprzez odbijanie czy przenikanie przez różne obiekty tracą one swoje parametry czy znamionowe częstotliwości. Ogólnie, tak nagrasz nim jakieś szumy czy może nawet pojedyncze słowa, ale nie, nie będą to głosy z zaświatów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@FoxX21 no zgoda,ale dlaczego akurat te fale wypowiadają odpowiedzi na pytania zadane przez eksploatorow?jak masz na imię?-michal,ilu was jest?-osmiu itp,to mnie właśnie najbardziej zastanawia,gdyby nie to tego wpisu wgl by nie było
  • Odpowiedz