Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu na temat zwrotów donejtów na PayPal:
https://www.wykop.pl/wpis/25396551/w-zwiazku-z-tym-ze-grubasek-danielmagical-znowu-le/

Wczoraj otrzymałem zwrot 3zł ( xDDD) powołując się na fakt, że Daniel nie zrealizował celu skoku na bungee. Mówiliście że się nie da. A jak widać się da.

Gruby oszukuje widzów, trzeba go nauczyć pokory. Zachęcam do tworzenia spraw na PayPalu.

#danielmagical
iamtehwin - W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu na temat zwrotów donejtów na Pa...

źródło: comment_tnlr3UzsILjXD3AMuVJALfi83nIZMo4R.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@Derasot: Co nie zmienia faktu że robi ludzi w #!$%@?, pieniądze nie idą na cele. Można na PayPalu robić sprawy. Wielokrotnie łamał regulamin Tipanddonation, bo jawnie mówił że to są dotacje. Na koniec jak już wspomniane wyżej - Kodeks Karny Art. 286. § 1 .

@alberto81 Tylko wpierw trzeba się przejść na bagiety, a tego wykopki pewno nie zrobią :/ Szansa jest w pozwie zbiorowym bardziej.
  • Odpowiedz
@alberto81: Mi chodziło o regulamin TAD, którego fragment zacytował @godoto. Gdyby poszła do nich masa udokumentowanych zgłoszeń na Magicala, to może rozwiązaliby z nim współpracę, a bez niej grubas leży.

Na jakąś większą akcję cofania donejtów (ani zaprzestania ich wysyłania) raczej nie liczę (a przynajmniej nie bez porządnego Wykop Efektu). Niestety...

Na policję zgłoszenia wysyłałem już kilka razy.
  • Odpowiedz
@vegeciak: Więc zrób porządne znalezisko (a nie tylko kilka zdań), z tytułem "DanielMagical oszukuje widzów" itp., daj linka tutaj oraz na mirkoczacie. Ludzie są wkurzeni że grubas leci w kulki więc wykopią.
  • Odpowiedz
@iamtehwin: W tej chwili nie mam czasu na zrobienie porządnego znaleziska. Jeśli do jutra żadne inne się nie pojawi, to może znajdę czas i spróbuję coś napisać. Chociaż wątpię, bym miał "siłę przebicia". Wiele razy próbowałem "pociągnąć" ludzi na mikroblogu i jakiegoś specjalnego zainteresowania nie było.
  • Odpowiedz
  • 1
Skąd wiadomo, że unko i inni wysoko donejtujacy nie cofaja ich zaraz? Fejm jest, kasa w portfelu zostaje.
  • Odpowiedz