Wpis z mikrobloga

Jak to być TARGETEM? Być obiektem skierowanych mikrofal i nie tylko - mania prześladowcza? NIE! Od dłuższego czasu obserwuję różne sytuacje związane z działaniem kierunkowym fal mikrofalowych i elektromagnetycznych nakierowanych wprost na mój pokój. Już teraz im nie wystarcza pora nocna, nawet w dzień wysyłają wiązki mikrofal - to nie tylko moje odczucie - na te wiązki reaguje od dłuższego czasu mój pies zajadle szczekając w stronę anten mikrofalowych zamontowanych na bloku obok i to zarówno w nocy jak i często podczas dnia. Mój pies też szczeka na te drony.
Jakie objawy oprócz tego? Nagłe wybudzenie w nocy, podenerwowanie bez powodu, zwłaszcza tuż po obudzeniu się, nagle osłabienie czy senność, kołatanie serca bez powodu itd...nagłe wyłączanie się komputera, zakłócenia internetu mimo, że operator twierdzi, ze sygnał jest w porządku, a moje połączenia kablowe są dobre... ostatnio pani z technicznej obsługi stwierdziła, ze inne sieci zakłócają .. rozumiem jakbym używała wifi - ale na kablu?!

Poniżej na zdjęciu pokazałem ustawienie w/w anten względem mojego okna.
Jeżeli chcesz mnie ośmieszyć - daruj sobie z twoich kpin tylko będę się śmiać. Żyj sobie w błogiej nieświadomości i narzekaj, że chorujesz na raka, czy nogi Cię bolą...albo ,że masz gardło i zatoki ciągle chore od kilku-kilkunastu tygodni....

#chemia #niepopularnaopinia #zdrowie #nwo
Pobierz
źródło: comment_as6sPldsDyXgu5zbJ7K6UHFzOyxUQNqj.jpg
  • 26
@Methagen: Ale śmieszne, to nawet nie jest radiolinia, to wifi, które działa z mniejszą mocą niż twój telefon komórkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brokenik: Uspokój proszę paranoika, przecież ja z tym sprzętem śpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)