Wpis z mikrobloga

@Majk_:
Jaroslaw Kaczynski
Beata Szydlo
Antoni Macierewicz
Jaroslaw Gowin
Mariusz Kaminski

Tak zaczelem pisac i w sumie wszyscy z rzadu plus wiekszosc poslow...
  • Odpowiedz
@Majk_: Gowin za to ze glosowal za ustawa o ktorej wiedzial ze jest niekonstytucyjna (co sam przyznal), Szydlo za faktyczny formalny nadzor nad tym antyludzkim rzadem, Kaczynski za nadzor nieformalny. Nie wiem pod jakie przepisy to podciagnac, ale madrzejsi ode mnie cos wymysla.
  • Odpowiedz
@Majk_ IMO wymienieni przez ciebie delikwenci w pierwszej kolejności, później ciężko znaleźć polityków, którym można postawić konkretne zarzuty. Niszczenie zaufania do sądownictwa by zdobyć autorytarną władzę nie jest niezgodne z prawem, w przeciwnym wypadku przed TS musielibyśmy postawić całą większość rządzącą, na czele z pewnym szeregowym posłem.
  • Odpowiedz
Witold Waszczykowski


@JohnDeere: Gdyby nie on San Escobar pozostałby nieodkryty, Discovery i National Geographic staną w jego obronie. To najbardziej rozpoznawalny odkrywca światowej sławy zaraz po Krzysztofie Kolumbie.
  • Odpowiedz
@Majk_ po co trybunał stanu. Lepszy będzie samosąd na starym mieście ku uciesze zgromadzonej gawiedzi z flagami KOD.
A potem będzie można już bez przeszkód wrócić do zarządów spółek ukraść to czego nie dało rady ukraść wcześniej ( ),
  • Odpowiedz
@Majk_: Kaczyński stanie przed trybunałem tak jak Tusk i jego ekipa kręcąca lody miała stanąć. Czyli wcale. Dziwie się, że neuropa dalej próbuje wrócić do tej samej retoryki sprzed lat o straszeniu PiSem i IV RP, demonizowaniem każdego polityka PiS itp itd i robieniem syndromu oblężonej twierdzy.

Tak, są to te same okrągłostołowe mordy w PiS co w PO, nikt nie pójdzie siedzieć.

Przestańcie pisać te swoje nudne i głupie projekcje,
  • Odpowiedz