Wpis z mikrobloga

@Jdk_: No właśnie dlatego na "polu" pytam ludzi .. bo bez plecaka na taka imprezę z dzieciarnia nie da rady się wybrać.
  • Odpowiedz
@losb nie wniesiesz pod scenę żadnego plecaka, ze względu na bezpieczeństwo i głupie zasady nałożone przez nasz rząd. Będą sprawdzać każdego, który przechodzi przez bramkę i chce iść pod scenę. Jestem w Patrolu, mówili nam o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaitek666: No właśnie regulamin jest tak napisany, że nic tam o tym nie pisze. Jedynie o tym że przepisy dotyczące imprez masowych, czy ktoś je tu zna tak dokładnie ?:D
  • Odpowiedz
@LosB: @kaitek666:

Ze względu na szczególne środki bezpieczeństwa każdy uczestnik imprez masowych poddany jest kontroli osobistej oraz kontroli bagażu. Osoby, które nie poddadzą się kontroli osobistej i kontroli bagażu nie będą wpuszczone na teren imprez masowych


Z tego wynika jak by pozwalali wejść z bagażem.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Ja to odebrałem jako "ogólnie na teren imprezy" a nie tylko pole pod scena... ale to niech @kaitek666 się wypowie..

Jako osobie co pamięta imprezy w Żarach w głowie mi sie nie mieści jak dużo teraz obostrzeń jest ;/
  • Odpowiedz
@LosB: Ja rozumiem "teren imprezy masowej" jako teren pod scenami. Z regulaminu Festiwalu:

Ze względu na szczególne środki bezpieczeństwa każdy uczestnik imprez masowych organizowanych w ramach Festiwalu poddany jest kontroli osobistej oraz kontroli bagażu.


Czyli koncerty odbywają się w ramach Festiwalu i wstęp na imprezę (pod sceną) tylko po kontroli bagażu czyli wejść z małym plecakiem teoretycznie można.
  • Odpowiedz